یادداشتهای من
یه دفترچه شخصی برای یک زن متاهل و مادر متولد اوایل دهه پنجاه - با تحصیلات دانشگاهی و شاغل 
قالب وبلاگ

١- مملکت داریم در حد گل . به جای اینکه مجلس تصویب کنه دولت اجرا کنه ، دولت تصمیم میگیره ، مجلس باید امضا کنه !!! از اون طرف رئیس دولت کاری که وظیفه اش هست مثل عزل و نصب وزیرها رو اجازه نداره انجام بده . به قول ناصرالدین شاه ،‌ همه چیزمان به همه چیزمان باید بیاید .

٢- این جمله آخر چقدر پر معناست .

٣- باید یک بار بشینم سر فرصت یک چند تا جمله از کتاب تاریخ پنجم دبستان بنویسم . خدا میدونه موقع خوندنش چقدر حرص خوردم .

۴- میشه به جای اینکه وقتی یک نفر یک لیوان آب میوه دستشه و توی خیابون راه میره بر بر بهش نگاه کنید ، وقتی یک نفر ورود ممنوع میره این کار بکنین ؟ کار غیر قانونی اشکالی نداره اما اگه خوراکی دست یک نفر باشه و دلی دلی تنها برای خودش راه بره و بخوره انگار که سر بریده دستشه .

۵- این شبکه من و تو داره خیلی جالب میشه مخصوصا شماره دوش . خیلی برنامه های عالی ای داره . به شدت منو میکشونه پای برنامه هاش و راستش اصولا از اینکه وقت زیادی پای تلویزیون بگذرونم هیچ خوشم نمیاد . اینجاست که میگن بر سر دو راهی متفکر

[ ٢٢ اردیبهشت ۱۳٩٠ ] [ ٦:۳٢ ‎ق.ظ ] [ مارال ]

آره میدونم قبلا بیشتر مینوشتم . شرمنده اخلاق ورزشی تون هستم .

یک کار خوبی که شروع کردم رفتن به جلسات طب سوزنی برای کم کردن وزنم هست . هنوز زیاد نرفتم اما اشتهام خیلی کم شده و حسابی از این موضوع احساس راحتی میکنم .

نمیدونم قبلا هم گفتم با نه اما یک نموره احساس درس خوندن میکنم . تصمیم دارم برای ادامه درس در رشته خودم و در مقطع بالاتر تلاش کنم . اگر شد که شد اگه نشد یک چند تا کلاس و این چیزها برم و یک مقدار دانشم در زمینه هایی که نقص در اون احساس میکنم رو زیاد کنم .

از کارم احساس خستگی میکنم . هم زیاده هم درگیری داره . مشکل از شرکت نیست مشکل از خودمه که برام سخته بشینم یک گوشه و کارم رو جدی نگیرم . حتی اگه توی یک محیطی باشم که رشته کاریم یک گوشه کوچیک از کاره ، کاری میکنم که همه بدونن به هر حال این گوشه کوچیک هم مهمه . نتیجه این میشه که روز پنجشنبه و در حالی که روز قبلش ساعت چهار و نیم صبح از خونه رفتم بیرون و شب ساعت ٩ رسیدم خونه و با حال نزار پاشم برم دنبال جنسهایی که میخوام بگردم که کارم بهتر بشه . از قدیم گفتند که کرم از درخته .

خوابم میاد هوار تا

[ ۱٦ اردیبهشت ۱۳٩٠ ] [ ۱٢:٤٢ ‎ق.ظ ] [ مارال ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
آرشيو مطالب
صفحات دیگر
امکانات وب