یادداشتهای من
یه دفترچه شخصی برای یک زن متاهل و مادر متولد اوایل دهه پنجاه - با تحصیلات دانشگاهی و شاغل 
قالب وبلاگ

- سلام

- بحران خانوادگی ظاهرا داره حل میشه اما به شدت منو داره میندازه تو فاز افسردگی و اضطراب با توجه به اینکه این روزها رو گذروندم و میدونم سخته خیلی نگرانم میکنه

- بعضی منشیهای دکترا رو نمیفهمم . زنگ زدم  مطب دکتر میگم یه وقت بدین میگه برای کی میخواهین ؟ میگم در اولین فرصت . میگه اون موقع نداریم !!!!! بعد خودش فهمید سوتی داده میگه به این زودی نداریم گفتم هر وقتی که دارین بدین و بعد وقت داد . اینا اگه دکتر میشدن چقدر فیس و افاده داشتن ؟

- کارهای شرکت زیاد شده و این منو نگران نمیکنه چون به کار زیاد عادت دارم و خیلی برحه های زندگیم با کار زیاد گذشته اما یکی از پروژه ها داره اذیتم میکنه و اونم بخاطر اینه که بخاطر محل اجرای پروژه یک استانداردهای خاصی داره که هم تا حالا باهاش کار نکردم هم مدارک مکتوب مرتبی در مورد استانداردهاش نداریم . دوست نداریم کاری رو انجام بدم که نه بهش مسلطم و نه کسی بالای سرم هست که خوب راهنمائیم کنه . عادت ندارم گیج و  ویج بزنم .

- خدا رو شکر

[ ٢٥ آبان ۱۳٩۳ ] [ ۱۱:۳٥ ‎ق.ظ ] [ مارال ]

- سلام  . میدونم تنبلی کردم  و مدتیه ننوشتم ، ببخشید به بزرگی خودتون

- تو شرکت که سرمون حسابی شلوغه و نمیدونم روز چطور میگذره . تو خونه هم که یا سرگرم درس بچه ها هستیم و یا تو فکر درس بچه ها !

- یه بحران خانوادگی برامون پیش اومد که با عقلانیت آقای همسر خیلی خوب در حال حل شدنه اگه منم میتونستم به عاقلی اون باشم تا حالا همش حل شده بود .

- پسرم امسال رفته دبیرستان و از الان حسابی فکر ما رو مشغول کرده که چکار خواهد کرد . نمیدونیم برای دانشگاه رو ایران حساب کنیم و بذاریم درس خوب بخونه و تست بزنه یا اینکه بگیم بجای تست زدن بشین زبان بخون و آیلتس امتحان بده و برو . پسرم کسی نیست که بهش بگیم هر دو کارو بکن ببینیم کدوم بهتر میشه . از پس یکی از این کارها به زور برمیاد . وزنه درس خوندن توی خارج از کشور یک نموره سنگینتره و من خودم دارم به این گزینه فکر میکنم  . مشکل فقط اینه که نمیخواهیم یه پسر 18 ساله رو تنها بفرستیم یه کشور دیگه و به نظرمون آدمی نیست که از عهده این کار بر بیاد . خیلی مساله سختیه و آدم نمیدونه چی به نفعشه . خدا خودش خیر و صلاحمون رو بذاره جلوی پامون .

 

[ ۱٧ آبان ۱۳٩۳ ] [ ۸:٠٢ ‎ق.ظ ] [ مارال ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
آرشيو مطالب
صفحات دیگر
امکانات وب