1-     اولین روز کار در شرکت . خمودی همه رو گرفته و هیچ کس حال کار نداره .

2-      نمیدونم شما هم ای میلی بدستتون برسه و براتون جالب باشه فوروارد میکنین ؟ من خیلی به سختی همچین کاری رو میکنم . برای  اینکه به نظر من نودردصد اونهایی که اطلاعات میده غلطه . چند وقت قبل یک ای میل اومده بود که اگه کسی به سرش ضربه خورد ازش بخواهید بخنده و یک جمله بگه و ...  یکی اینو به همه فواورد کرده بود که مثلا در مواقع اورژانسی به درد کسی بخوره توی اون جمع یک دکتر بود برگشت جواب داد که این چرت و پرتها چیه و کی گفته این به اون ربط داره .

تازگیها یک ای میل میگرده که تعطیلات در ایران  74 روزه و در خارج (حالا این خارج کجاشت خدا میدونه ) 124 روزه . ای خدا آدم اینو به کی بگه ؟ اولا که پنجشنبه ها که شرکتها و دانشگاهها تعطیلند رو حساب نکرده . بعد تعطیلات غیر از شنبه یکشنبه رو  توی اروپا و آمریکا 20 روز حساب کرده که نمیدونم رو چه حسابیه  . حالا مثلا اگه کلمه   statutoryholidays  رو توی گوگل سرچ کنین و مثلا برین کانادا رو ببینین معلوم میشه که روزهای تعطیل حتی در استانهای مختلف کانادا متفاوته ولی حدود 10 - 11 روزهاین لینک رو ببینین . بعدش هم خارج میتونه بنگلادش هم باشه ، میتونه سوئد هم باشه این خارج که میگن کجاست ؟

چند وقت پیش هم یک hoax  میگشت به اسم عروسکهای زنده . اون دیگه لج منو در آورد . البته اولش یک کم باور کردم ولی بعد که فهمیدم واقعا دروغه با خودم گفتم چرا آدم هر چیزی رو نمیدونه درسته یا غلط برای این و اون فورارد کنه . مثل دروغگویی نیست ؟

3-      عزت زیاد