١- فصل چهار سریال بیست و چهار رو شروع کردیم و در حال دیدن هستیم .

٢- این همه دنبال کار گشتم به هیچ کجا نرسید . یکهو یک شرکتی خودش به من پیشنهاد کار داد که موقعیتش کاملا متفاوت از کاری هست که سالها میکردم . یک جورهایی احساس میکنم کائنات منو دارن هل میدن به سمت این کار . حتی اول خواستم استخاره بکنم اما بعد دیدم این تنها موقعیته و بعدش هم پتانسیل اینو داره که خیلی خوب باشه . البته ممکن هم هست من نتونم از پسش بربیام که نگران اون هم نیستم و فوقش میرم دنبال یک کار دیگه . فکر کنم بزودی اون کارو شروع کنم . مثلا از اویل خرداد .

٣- وقتی سریال میبینیم دیگه فیلم نمیبینیم . اینش بده .

۴- باز امشب مهمونی دعوتیم . حال بگین کجاش بده ؟ این جاش بده که هفته پیش یک عروسی بودیم .  شنبه فامیلهای همون عروسی رو توی یک مهمونی دیدیم  . امشب باز همونها رو میبینیم و پنجشنبه هم باز همونها رو توی یک مهمونی دیگه . بسه دیگه ابرو

۵-چقدر خوابم میاد .

۶- روز اول سال داشتیم میرفتیم دیدن دائی ام . از مامانم کوچیکتره اما همه اولین روز به احترام مادر خانمش که طبقه بالای خونه شون زندگی میکنه و سنش بالای هشتاد ساله میرن دیدن اون . امسال من تازه فهمیدم که این خانم روز تولدش اول فروردینه و روز قبلش با خودم کفتم که براش یک گل بخرم برای تولدش . صبح دیرمون شد و اول با خودم گفتم ولش کن . اما بعد گفتم مگه چقدر طول میکشه ممکنه خدای نکرده سال بعدی نباشه . راستش معمولا از پیرهامون به دلیل از خودراضی بودن بیش از حدشون و اینکه مثلا ده تا بچه زائیدن و دیگه باید همه بهشون احترام بگذارن خوشم نمیاد اما این خانم یک چیز دیگه است . واقعا نزدیک نود سالشه اما دو تا بچه بیشتر نداشته ،‌کارمند بوده و هنوز هم تیپ کارمندیش رو حفظ کرده .  به دلیل پا درد نمتونه بیرون بره  ولی هیچ وقت غر نمیزنه  ، بزرگترین تفریحش کتاب خوندنه . از اون پیرهایی هست که وقتی میبینمش دلم شاد میشه و کیف میکنم .  خدا حفظش کنه .

٧- یکی از همکارها خانواده به شدت مذهبی داره . نه بهتره بهشون گفت خشکه مقدس .  وقتی دور هم هستند نماز جماعت میخونند . به دخترهای هم تذکر میدن که این لباس مناسب نیست و تو تپلی باید لباست گشاد تر باشه و غیره . میگفت من میدونم که پسرهایی تو فامیل هستند که مشروب میخورن ، خود این خانم همکارم هم وقتی بزرگتر شده حجاب رو گذاشته کنار اما میگه هممون باید جلوی اینها تظاهر و به قول خودش ریا کنیم . نمیدونم ریا گناه نیست ؟

همین هفت تا بسه . اصولا هفت عدد مقدسیه