١- داشتم یک صفحه توی وب میدیدم ، کنارش تبلیغ خرید داشت که یکیش spong bob square pants  بود . نوشته بود کارتون جالب باب اسفنجی شلوار چهارگوش !!! خیلی ترجمه باحالی بود . درسته که لغت به لغت ترجمه کرده بود اما خب انگار خنده دار تر شده بود .

٢- ای بابا کلی نوشتم اما نمیدونم چرا یکهو کامپیوترم ریست شد .

٣- در مورد اون فیلم تعرض به دو دختر نوشته بودم . اون فیلم خیلی وحشتناک بود اما اونهایی که خارج از ایران هستند نباید فکر کنند که صحنه‌ی عادی‌ای در خیابونهای تهران بود . من فکر میکنم اون دوتا دختر با سر و وضع نامتناسبی در محله‌ی بدی بودند و شرایطی که بوجود اومده بود خاص بود . درسته که امنیت اجتماعی توی ایران کمه اما دیگه به اون وحشتناکی هم نیست .

۴- احتیاج به چند نفر کمکی داشتیم و تعداد زیادی رزومه به دستمون رسید و از استاندارد نبودن و بی ربطی رزومه ها واقعا تعجب کردم . یک کم گشتم و این مقاله رو پیدا کردم . به نظر خوب میاد و البته یکی دیگه هم هست که به نظر خیلی خوب میاد  اما واقعیتش من ده جا گشتم بالاخره نفهمیدم که منبع اصلیشون کجاست . شما همینا رو منبع اصلی یا فرعی در نظر بگیرین !!

۵- قبلا فکر میکردم چه جوریه که ما ١٢ سال مدرسه میریم و انشا مینویسیم . هیچ وقت به ما نگارش یک نامه اداری رو یاد ندادند . حالا به این فکر افتادم که حداقل ۴ سال دانشگاه میریم (اونهای که ما رزومه گرفتیم حداقل لیسانس داشتند ) کافی بود یک با دوجلسه از اون فارسی ١ و فارسی ٢ رو بگذارند برای توضیح رزومه نویسی اما فارغ التحصیل شدیم و اینو هم یاد نگرفتیم .

 ۶-ببینم این کلمه فارغ التحصیل فارسی نداره ؟

٧- میگن هفت عدد مقدسیه . پس همینجا شما را به خدا می‌سپارم لبخند