١- دیروز ماموریت بودم و خورد و خاکشیر رسیدم خونه . خیلی هم دیر برنگشتم اما خیلی خسته شدم .

2- کلی با کارفرما دیروز جرو بحث کردم . آدم خوبیه احترامش به جای خودش اما من زیر بار حرف غیر منطقی نمیرم .

3- راستی روز زن مبارک . از صبح چند مسیج با حال به دستم رسیده . بعضیهاش فینگیلیشه اما من فارسیش رو اینجا مینویسم :

-عشق یعنی مادر ، صبر یعنی یک زن ، نور یعنی دختر ، مهر یعنی خواهر . هر چه هستی ، عشق یا صبر ، نور یا مهر ... روزت مبارک

-سلام چهار حرفه ، عشق 3 حرفه ، گل دو حرفه اما تو حرف نداری چون از گل هم گل تری روزت مبارک

- خداوند زن را نمک زندگی قرار داد تا مردها نگندند شیطان. روزتان مبارک

4- تو راه برگشت ماموریت دیروز بعد از قم توی مجتمع مهتاب ایستادیم که چیزی بخوریم . من این مجتمع رو چند سال بود میدیدم اما اولین بار بود که توش رفتم و دومین دستشوئی تمیز غیر خونگی رو توی ایران دیدم . اولیش مال رستوران بوف در کاشان بود . توی تهران هم معمولا دستشوئی نمیرم . اما مطمئنا برای وسط جاده دستشوئیش فوق العاده بود . تمیز و بزرگ عین دستشوئی های خارج (!!! ) یک کانتر خشک برای آرایش کردن خانمها داشت ، توالت فرنگی جدا داشت و توالتی که بشه با ویلچر توش رفت جدا. خود مجتمع هم دو تا رستوران غذا های برنجی و فست فود مجزا داشت . بیرونش هم یک رستوران سنتی بود که توش رو ندیدم . خانمهای شیک با لباس فرم دستور غذا رو میگرفتند و غذا رو تحویل میدادند . کاملا بالاتر از استاندار ایران ، دیگه چه برسه به قم !!!

5- امروز یک خبر جالب توی همشهری خوندم که اگه اینجا نگم میترکم :

عرضه نمک تقلبی و سرطان زا در بازار

در تازه ترین خبر یک مقام وزرات بهداشت از عرضه نمک های خوراکی آلوده در بازار خبر داد ... که مصرف آنها در طولانی مدت به بروز مشکلات کلیوی ، بیماری های قلب و عروق و سرطان منجر می شود ... دکتر ... با توصیه به مردم برای امتناع از خرید نمک تقلبی گفت : متاسفانه برخی از این نمک ها در بسته بندی های مناسبی تهیه شده و در دسترس قرار دارد ...

 بخندیم ؟ گریه کنیم ؟ اسم محصول تقلبی رو نمیگن . ظاهرش هم میگن خوبه . اما اونهایی که تقلبی هستند رو نخریم !!! میشه بگین از کجا بفهمیم که تقلبیه ؟ این توصیه تقریبا شبیه همون توصیه به موشهاست که یک زنگوله بندازن گردن گربه . اصلا از اصل زیر سواله .به خدا دولت باحالی داریم . خدا نسلشونو برداره .

6- دوست عزیزی پیغام خصوصی گذاشته بودند که یک offer  کاری خوب گرفتند . بسیار خوشحالم و حتما لیاقتش رو داشتین که گرفتین . همونطور که گفتم این شغل من هم برای من ترسناک بود ولی با کمی زحمت دارم از عهده اش برمیام . حداقل خودم از خودم تا اینجا راضی هستم . شما هم حتما موفق میشین . کاری نیست که آدمیزاد بخواد و نتونه انجام بده . این جمله آخر از کلمات قصار خودم هست که سالهاست بهش اعتقاد پیدا کردم .