این مطلب با ای میل به دستم رسیده . نمیدونم درسته یا نه اما به عقل جور درمیاد . محض اطلاع :

به نام قرص لاغری در حال مصرف شیشه هستید

چند وقتی میشه که قرص سوپر اسلیم که فقط تو عطاریها عرضه میشه و داروخانه ها مجوز برای فروشش ندارن خیلی غوغا کرده. میتونم به جرات بگم تقریبا" همه اونایی که این روزا دنبال لاغری هستن تبلیغ این قرص رو زیاد شنیدن. این قرص شدیدا" حالت بی اشتهایی ایجاد میکنه و کسانی بودند که ظرف یک هفته حتی تا 10 کیلوگرم وزن کم کردن.

علیرغم توصیه خیلی از دوستان این قرصها رو مصرف کردم و عوارضی که روی من داشته تشنگی مفرط تپش قلب شدید و گاهی حالت تهوع بوده است.
مادرم هم این قرص رو مدتیه مصرف میکنه و دچار بیخوابی شدید شده علاوه بر این چند روز پیش چندین بار استفراغهای شدید کرد.

من تا همین امروز صبح از این قرص مصرف میکردم تا اینکه امروز با یک دکتر داروساز صحبت کردم. جالب اینجاست که این قرص رو که میگن گیاهیه آنالیز کرده و تو لابراتوار روش کار کرده. چیزی که من رو شوکه کرد این بود که او دقیقا" تمام عوارضی رو که شنیده بودم روی افراد مختلف داشته بازگو کرد و گفت که تو ترکیبات این کپسول ماده مخدر شیشه وجود داره و به همین دلیل باعث لاغری سریع و تشنگی مفرط میشه و البته به جرات گفت که این قرصها در داخل تولید میشه و بیخود میگن که گیاهیه و از چین وارد میشه.


 خواهر همکار من 3 ماهه این قرص رو مصرف میکنه و دو شب پیش چنان خون دماغ میشه که به بیمارستان میرسوننش و دکتر میگه فشارش رو بیسته و اگه خون دماغ نمیشد ممکن بود بمیره .

موقع مصرف هر دارویی باید خیلی مواظب باشیم  .