1- شرکت برامون یک دوره آموزشی گذاشته در حد بارسلون ، سر کلاسش کیف میکنم انقدر جالبه . یک نرم افزاره خیلی باهوشه که یک سری کارها رو خیلی آسون انجام میده خیلی خوش به حالم شده با این نرم افزاره .

2- توی اخبار میخونیم که فلانی چون جواب رد از دختر مورد علاقه اش شنید روش اسید پاشید . فلانی چون جواب رد از دختری که میخواست باهاش دوست بشه شنید رفت رزت کشتش . جالبه که توی مملکتی زندگی میکنیم که حق انتخاب با آقایون هست اما برای خانمها حتی حق جواب رد هم قائل نیستیم .

از اون طرف توی روزنامه همشهری خوندم که یک پسر چینی از دختر مورد علاقه اش خواستگاری میکنه و جواب رد میشنوه . مدتها به این فکر بوده که در این مورد چکار کنه که میفهمه دختره به کارتونی که شخصیت اصلیش یک هویج بوده علاقه داره . برای همین برای خودش و یک عده دیگه لباس هویج سفارش میده و چند صد دلار برای این منظور خرج میکنه و میره سر راه دختره می ایسته و با اون لباس بهش پیشنهاد ازدواج میده که این دفعه ختره قبول میکنه .

میبینین چقدر راه مونده تا ... چی اروپا ؟ نه بابا چقدر راه مونده تا برسیم به چین ، اروپا پیشکشمون .

3- یک بنده خدایی میگفت اگه آقایون مملکت ما خودخواه هم باشن تقصیر خانمهاست . هر آقایی یک مربی خانم که مادرش بوده داشته و اگر مادرش بهش گفته بود که نباید حق یک خانم رو بخوری ، وقتی نشستی توی تاکسی خودتو جمع کن که خانم بغل دستیت ناراحت نشه ، اوضاع اینطوری نمیشد .

یک جورهایی با حرفش موافقم . اگر یک دختر و پسر با هم دوست بشن همیشه خانواده پسر میگن ما که پسر داریم شما برین مواظب دختر خودتون باشین . همین طرز فکر بعدا میره اسید میپاشه روی صورت دختر مورد علاقه اش .

4- ببخشید خیلی فمینیستی شد ، مطمئنم موارد برعکسش هم وجود داره که مرد خانواده داره استثمار میشه و خانمش پدرش رو از کار و خرج درمیاره اما اصولا در این مملکت همه چیز به نفع مرد هست مگر اینکه خلافش ثابت بشه . مثلا اگر یک خانمی صداش بلند بشه که یک مردی اذیتم کرده اولین چیزی که میشنوه اینه که معلومه خودت دلت میخواسته !!!!