1- در ادامه پست ایرانی ، جنس ایرانی بخر یک چیز دیگه هم یادم اومد . وقتی داشتیم قاشق و چنگال میخریدیم رسیدم به مارک دسینی . گفتند ما یک دست کامل داریم با جعبه و چیزیش رو نمیتونین کم کنین و اگه هم بخواهین یک چیزهایی رو اضافه کنین هم نداریم . من بیخیال شدم تا یکی از دوستام بهم گفت من چند ساله ناب اسیتل دارم و نه سیاه شده ونه خش برداشته و خیلی راضیم . رفتیم فروشگاه مرکزیش . تنوع محصولش خیلی زیاد نبود اما قابل قبول بود . گفت یک دست کامل 12 نفره که بردارین قیمتش از اونی که تک تک بخرین کلی ارزونتره . ما یک 12 نفره برداشتیم و یک چیزهایی که زیاد استفاده داره رو به صورت جدا و اضافه بر سازمان خریدیم . گفت هر زمان اگه اینها سیاه شد بیارین به جاش نوش رو بهتون میدیم ، بدون محدودیت زمانی .

خریدیم و خیلی هم ازش راضی هستیم .

2- مرده این ایمیلها هستم که چند روزه بسته شده . واقعا اگه کسی کار واجب داشته باشه باید چه غلطی بکنه ؟

3- سرانجام قهوه تلخ رو دیدین ؟ یعنی توی این کشور چیزی به نام حقوق مصرف کننده وجود داره . بعید میدونم .

با خشایار الوند (یکی از نویسنده هاش ) در مجله همشهری جوان * مصاحبه کردند . ازش پرسیدند کار در چه وضعیست ، متوقف یا تعطیل ؟ گفته مدرسه که نبوده که بخواد تعطیل بشه !! **فعلا خوابیده و سخته بخواد راه بیفته .

بهش گفتند مردم میگن که یک سال و نیم هر هفته 2500 تومان پول دادم که ببینیم آخرش چی میشه حالا اون پولها به باد رفته . گفته نه اینطور هم نیست به اندازه 25 ملیون تومان تفریح کردند *** کجا با 2500 تومان پول میتونستند اینقدر تفریح کنن ؟ ... حالا مثلا آخر "شیدایی" یا "ثریا" چه اتفاقی افتاد ؟

برای من خوندن این مصاحبه از فحش خوردن بدتر بود. مرسی آقای نویسنده با اینهمه فهم و شعوری که به خرج دادی و برای پول هموطنهات ارزش قائل شدی. 

*شماره 346 - صفحه 34

** یعنی این طرز حرف زدن یک نویسنده ، قشر فهمیده این کشوره ؟

*** این رقم از کجا اومده ؟!!!!