1- از خواننده عزیزی که کتاب قبلی رو خواستند خیلی معذرت میخوام . قول میدم براشون تا یک هفته آینده بفرستم . واقعا به بزرگی خودتون منو ببخشید .

2- یک کتاب دیگه خوندم که حالم رو بسیار خراب کرد به اسم پشت پرDه انقلAب اسلامی . اصلا نمیتونستم خوندنش رو ول کنم انقدر جذاب بود و بسیار تلخ . میشه در یک کلمه گفت وحشتناک بود . خیلی بهم سخت گذشت موقع خوندن این کتاب .

3- مورد دیگه ای که بهم سخت گذروند این بود که پارسال موقع اثاث کشی یخچالمون رو عوض کردیم فقط به دلیل ابعاد یخچال قبلی که برامون کم بود و یک ساید ویرپول خریدیم . از روز اول این یخچال اشکال داشت و بارها و بارها خدماتش اومد و زیر بار اشکالش نرفت . رفتم سازمان صنعت و معدن شکایت کردم و دادند به صنف فروشندگان لوازم خانگی و صنف تعمیرکاران لوازم خانگی و کلی رفت و آمد و دعوا و درخواست کارشناس تا بیاد و فقط ثابت کنه که این یخچال ایراد داره !!! آقا یا خانمی که میخونید آخر رسیدیم به این نتیجه که این کار هیچ نتیجه ای نداره و ما اینهمه پول رو کردیم تو حلقشون هیچکس جوابگو نیست . خلاصه داستان این بود و مفصلش رو بعدا مینویسم اما به هر کس رسیدین بگیم مارک whirlpool   در ایران نخره که نماینده خدمات همون شرکت شاب سرویس یک دزد به تمام معناست و حتی زیر بار ایراد دستگاهش نمیره و حتی وقتی کارشناس اومده و ایراد رو تایید کرده باز هم کاری نمیکنه و ما کاری به جز اینکه این خبر رو پخش کنیم و جلوی خرید بقیه رو بگیریم کاری نمیتونیم بکنیم .

4- این موضوع بالا خیلی اذیتم کرد . حتی یک ایراد کوچیک دستگاه که خرابی کلید چراغش بود رو امدند درست کنن زدند دور و بر چراغ رو داغون کردند و حال ما رو گرفتند و به این نتیجه رسیدیم که حتی دزد با سواد و وارد به کاری هم نیستند .

5- شکایت رو دارم ادامه میدم اما احتمال اینکه ما بتونیم این یخچال رو عوض کنیم یا پس بدیم چون ایرادهاش خیلی زیاده و نمیتونن برطرف کنند در حد صفره .

6- آقا ویرپول نخرین . ویرپول اگه ایرادی داشته باشه این شرکت شاب سرویس هیییییچ کاری براتون نمیکنه یک عده کلاهبردار و دزد این شرکت رو میگردوند .