1- سلام ، مدتیه ننوشتم . کامپیوتر شرکت با پرشین بلاگ لج کرده و بازش نمیکنه . حق نصب فایر فاکس یا کروم هم رو کامپیوترمون نداریم و باید با همون ie بسازیم . کامپیوتر خونه هم استیکر فارسی نداره و با اینکه باز میتونم باهاش تایپ کنم اما یک کم سخته .

2- امتحانهای بچه هام تموم شده دختره کارنامه اش رو گرفت و عالی بود پسره هنوز مونده و زیاد امید نداریم عالی باشه ، اگر خراب نباشه راضی هستیم .

3- شرکت لک و لک داره جلو میره و باز کار کم شده تازه همیشه 26 ام حقوق میدادن که الان که 30 ام هم گذشته حقوق ندادن خدا رحم کنه .

4- تبریک فراوون بابت برد والیبال ایران در مقابل آمریکا ، دست تیم والیبال درد نکنه خیلی بهشون افتخار میکنیم .

5- خبر مهم این چند وقت پیدا شدن جسد اون دسته گلهای غواص بود که خیلی ناراحت کننده بود و چقدر فکر کردم به اینکه چقدر غریبانه شهید شدن بعد از اون خبر بدتر خبر تشیع پیکرهاشون بود که از طرف مخالفان دولت مصادره شد و میتینگ سیاسیش کردن و متاسفانه غریبانه تر تشیع میشن که بغض گلوی منو بیشتر کرد که ما در اون مورد اول و در مورد شهادتشون کاری نمیتونستیم بکنیم چرا در مورد دوم اینکارو در حقشون کردیم ؟

6- چی بگم ؟ این شماره پنج خیلی حالم رو گرفته . برادر شهیدم من و بقیه رو ببخش که حداقل تو رو اونطور که لیاقت داشتی تشیع نکردیم .