صد و هشتاد و چهار - هفت شماره مشتمل بر استوانه کوروش

1-      برای اولین بار در تاریخ این شرکت مقدار مانده مرخصی من مثبت شد . هوراااااااااااااااااا

2-      دیشب پارازیت رو ندیدیم . حیف . حتما یکشنبه میبینیم .

3-      چندیدن روزه که از درد دندون دارم به خودم میپیچم . دندونپزشک هم رفتم فقط ویزیت کرد و وقت پر کردن برای امروز داد که باید برم . خدا کنه مشکل همین یک جلسه حل بشه که من حوصله بیشتر رفتن ندارم .

4-      چکار میکنید با ترافیک تهران ؟ واقعا که تهران در این 6 ماهه دوم سال غیر قابل سکونته .

5-      دیشب جای همگی خای رفتیم استوانه کوروش رو دیدیم . اولین تعجبم از قیمت بلیط موزه بود که 1000 تومن بود و به نظرم بسیار کم میومد . البته نه به تناسب درآمد ایرانی ها ، به تناسب بلیط موزه های بقیه ممالک . موضوع بعدی دیدن استوانه بود که بسیار مفتخر شدم از گذشته مون و وجود این همه فرهنگ در اون سالهایی که مثلا توی مصر برده ها زیر دست و پا کشته میشدند و کوروش این قدر برای مردم حق و حقوق قایل بود . و بعدش بسیار شرمنده شدم از حالمون که بهتره ازش حرفی زده نشه .

6-      به توصیه باد صبای گرامی کتاب " ما چگونه ما شدیم " رو خریدم و دارم میخونم . تا حالا نشده بود بالای 50 صفحه از یک کتاب رو بخونم و بعد برسم به اول فصل اول . اما تا همین الان از کتاب بسیار خوشم اومد . نقطه نظرش با تمام چیزهایی که تا حالا مطالعه کرده بودم متفاوت بود .

7-      عزت همگی مزید !!!!

/ 3 نظر / 3 بازدید
باد صبا

سلام دستتون درد نکنه. یادداشتاتون خیلی بامزه بودن. البته اشتباهاتی که منجر به عذاب وجدان بشه همه مون زیاد داشتیم. مخصوصا اصل کاری هاش دسته جمعی و چند میلیونی بوده.

باد صبا

دستتون درد نکنه. معمولا آخرین شماره تون خیلی بامزه است. شما چقدر لطف دارید که توی وبلاگتون کلی از من تعریف می کنید. دیگه همه شماره هاتون خوب بودند. در مورد دندونتون متاسفم. راستش از اونجا که کلی مشکلات رو من حل می کنم و توصیه های طلایی می کنم (مثل مشکل موبایل) می خواستم بگم در مورد دندون تشریف ببرید دندون پزشکی و حلش کنید که دیدم شاید از ناراحتی ماسب نباشه نوشتنش. البته نوشتم ها. به امید فردایی بهتر