صد و پنجاه و هفت - قرصهای لاغری

این مطلب با ای میل به دستم رسیده . نمیدونم درسته یا نه اما به عقل جور درمیاد . محض اطلاع :

به نام قرص لاغری در حال مصرف شیشه هستید

چند وقتی میشه که قرص سوپر اسلیم که فقط تو عطاریها عرضه میشه و داروخانه ها مجوز برای فروشش ندارن خیلی غوغا کرده. میتونم به جرات بگم تقریبا" همه اونایی که این روزا دنبال لاغری هستن تبلیغ این قرص رو زیاد شنیدن. این قرص شدیدا" حالت بی اشتهایی ایجاد میکنه و کسانی بودند که ظرف یک هفته حتی تا 10 کیلوگرم وزن کم کردن.

علیرغم توصیه خیلی از دوستان این قرصها رو مصرف کردم و عوارضی که روی من داشته تشنگی مفرط تپش قلب شدید و گاهی حالت تهوع بوده است.
مادرم هم این قرص رو مدتیه مصرف میکنه و دچار بیخوابی شدید شده علاوه بر این چند روز پیش چندین بار استفراغهای شدید کرد.

من تا همین امروز صبح از این قرص مصرف میکردم تا اینکه امروز با یک دکتر داروساز صحبت کردم. جالب اینجاست که این قرص رو که میگن گیاهیه آنالیز کرده و تو لابراتوار روش کار کرده. چیزی که من رو شوکه کرد این بود که او دقیقا" تمام عوارضی رو که شنیده بودم روی افراد مختلف داشته بازگو کرد و گفت که تو ترکیبات این کپسول ماده مخدر شیشه وجود داره و به همین دلیل باعث لاغری سریع و تشنگی مفرط میشه و البته به جرات گفت که این قرصها در داخل تولید میشه و بیخود میگن که گیاهیه و از چین وارد میشه.


 خواهر همکار من 3 ماهه این قرص رو مصرف میکنه و دو شب پیش چنان خون دماغ میشه که به بیمارستان میرسوننش و دکتر میگه فشارش رو بیسته و اگه خون دماغ نمیشد ممکن بود بمیره .

موقع مصرف هر دارویی باید خیلی مواظب باشیم  .

/ 4 نظر / 2 بازدید
انشرلی

اصلا فکرشم نمی کردم...[وحشتناک] خدا رو شکر که ما خدایی لاغر هستیم[خمیازه]

انشرلی

اصلا فکرشم نمی کردم خدا رو شکر که ما خدایی لاغر هستیم

پیپ خسته

لاغری با قرص و کمر بند و سونا و این جور چیز ها حرف مفته. تنها راه لاغر شدن کم کردن کالری دریافتی توسط بدنه. بقیش دروغ و دغله واسه لاغر کردن جیب آدم های چاق و نه هیکل آنها این پست هم مرتبط با این موضوعه http://tiredpipe.wordpress.com/2010/03/15/42/

رها

همیشه از این قرصها ی لاغری میترسیدم چون یه بار خوردم و تپش قلب گرفتم. من اینجا قرصهای چای سبز میخورم هم اشتهام رو کم کرده و هم خیلی بهم انرژی میده.