316 - سینوس ؟

1- وضعیت روحیم هنوز سینوسی هست . آرامش هفته پیش رو ندارم . به بدبختی میتونم سر جام بشینم . امروز با شنیدن اینکه همسر گرامی طی دو سه هفته اخیر ده کیلو وزن کم کرده شوکه شدم . از همه بیشتر به این دلیل که خودم انقدر حالم بد بود که اصلا نفهمیدم این اتفاق افتاده .

2- کلاس آموزشیم پیش میره و خوبه . همه چیز کلاس خوبه جز نهارهاش ، از نظر کمیت و کیفیت بسیار بده اما چیزی نیست که نشه باهاش ساخت و چون دور و اطراف هتل محل برگزاری کلاسها چیزی نیست ه ما بتونیم جایگزین کنیم باهاش میسازیم .

3- شرکت در سکون کامله و همه منتظرند که شاید با عوض شدن دولت یک مقدار چرخ اقتصاد شروع به چرخیدن کنه . ایشالا که درست میشه .

4- نمیدونم به چی احتیاج دارم اما حتما یه چیزی هست ، مسافرته ، استعفا از کاره ، داد زدنه ... نمیدونم

/ 4 نظر / 5 بازدید
باد صبا

سلام امیدوارم شرایط بهتر بشه. در مورد همسر گرامی خیلی ناراحت شدم. کمکی از دست من بر میاد؟ واقعا خیلی دلم می خواتد بتونم کاری انجام بدم حد اقل اینکه تسکینی برای مشکلات. در مورد قسمت آخر به هر کدوم که احتیاج دارید راحت بدون رو در وایستی انجام بدین. ولی من هم شدیدا توصیه می کنم حتما چند متر با پای برهنه رو خاک توی کوه و دشت و بیابون و رودخونه راه بروید. امیدوارم همه چی خوب پیش بره. ائن تمرین ان ال پی هم اگه فرصت مناسبی بود امیدوارم مفید باشه. سر بلند و پیروز باشید. [گل]

مهرداد

همان مسافرت بهترین گزینه است!

فرید

سلام، خوبی تراوین پر طرفدارترین بازی آنلاین دوباره زنده شد. بازی تراوین بزرگترین و پر طرفدارترین بازی آنلاین در ایران مجددا راه اندازی شد. سرور های جدید مجهز به بازی تراوین نسخه 4 می باشند و به تازگی راه اندازی شده اند جهت آغاز بازی و شروع فتوحات جدید هم اکنون بازی را آغاز نمایید.(به آدرس جدید سایت دقت نمایید) http://ts1.traviand.ir هم اکنون می توانید بازی تراوین نسخه 4 را آنلاین و رایگان بازی کنید در صورتی که با این بازی آشنایی ندارید راهنمای بازی را از اینجا بخوانید: http://t4answers.traviand.ir آدرس جدید www.traviand.ir را به خاطر بسپارید.