358 - از راه به در شدم

دوتا تخمی که کبوتر پشت پنجره خونمون گذاشته بود باز شدند و جوجه هاش اومدن بیرون . انقدر قربون صدقه اشون رفتیم که خدا میدونه .

یکی از همکلاسی های دانشگاهیم بهم زنگ زد . حساب کردیم دیدم 20 ساله همدیگه رو ندیدیم . چند بار تلفنی صحبت کردیم و قراره همدیگه رو ببینیم . برام جالبه ببینم چه شکلی شده .

نمیدونم چرا وضع اقتصادی بهتر نمیشه ، یعنی تورم یک کم کنترل شده اما پروژه ها راه نمیفته و وضع کار شرکت هم دیگه داره نگران کننده میشه . هر چند وقت یکبار حرف یه پروژه میشه و یک کم امیدوارم میشیم بعد دوباره برمیگردیم سر جای اولمون .

معلم زبانی که گرفتیم ازم در مورد جواب کنکورم پرسید . بهش گفتم که قبول نشدم و بدترین درصدم هم زبان بود چون اصلا روش کار نکردم گفت خب بیا برای سال بعد روش کار کنیم  . گفتم نه دیگه نمیخوام کنکور بدم از جا پرید گفت این حرفو نزن تو میتونی ، باید تلاشت رو دوباره بکنی و خلاصه کلی هلم داد . بعد با یکی که تازه خودش کنکور رو قبول شده صحبت کردم گفت آره این سال اول بوده و تازه خودتو محک زدی و باید یک بار دیگه تلاش کنی . هیچی منو حسابی از راه به در بردن که بازم کنکور بدم . حالا در اولین قدم معلم زبانم خواسته که سوالهای پارسال رو پرینت بگیرم و براش ببرم تا بهم بگه که چی باید بخونم . خدایا من هم که کافیه یکی بخواد از راه به در ببره منو ، فورا میفتم تو تله .

/ 5 نظر / 37 بازدید
باد صبا

سلام چه جالب پس دو تا جوجه کوچولو دارید. مشغول شدن به درس که بد نیست و فکر کنم اینجور توی تله افتادن ها خودش نوعی سرگرمی است. فقط میشه یه خواهشی کنم. امیدوارم که نتیجه خوبی بگیرید. ولی اگه قسمتی از امتحان سال دیگه خوب نشد از همین الان خودتون رو آماده کنید که ناراحت نشید. دیگه اینکه سپاس فراوان از سرزدنتون و یادداشت نوشتنتون که شیرین و دلچسب است. [گل]

سلام دوست عزیز، من هم مثل شما دوست دارم تا از طریق اینترنت، کسب درآمد کنم. در واقع، خیلی از ما با این هدف که پول بیشتری بدست بیاوریم، یک وب سایت یا وبلاگ را راه اندازی می کنیم. اکثر سوال هایی هم که از من پرسیده می شود در همین مورد است که چه کنیم تا بتوانیم از وب سایت یا وبلاگ خود، پول بیشتری بدست بیاوریم. خوب البته روش های متعددی وجود دارد که با انجام آنها می توانیم وب سایت یا وبلاگ خود را به یک ماشین تولید پول تبدیل کنیم ولی یک روش غیر متعارف را، که تا به حال کسی آن را به شما نگفته چون هر کس آن را می داند، به عنوان یک راز برای خودش حفظ می کند، دراینجامن چند تا فایل دراختیار شما قرار میدهم که شما با ورود به سایت من متوجه میشید که خیلی راحت میتوانید از اینترنت درآمد کسب کنید و امیدوارم به اندازه کافی از خواندن و تماشای فایل تصویری لذت ببرید به لینک زیر مراجعه کنید: http://css.us.pn/page-SaleofGoods-28256.html موفق باشید، سعید صفاری. WWW.CSS.US.PN

شادمانه

سلام چه حال و چه احوال این پستت حالی به ادم میده دوباره میخونم باداباد

شیدا

راستی در مورد دوستت بگم خیلی کار اشتباهی کرده خیلی خیلی اشتباه. او باید با خودش فکر کنه اگه هر دو اینا زندگی هاشونو خراب کردنو به هم رسیدن ، ایا با عذاب وجدان خودش تا اخر عمر می تونه زندگی کنه ؟ جواب بچه های خودشو چی می خواد بده؟ اگه یه کم به داشته های خودش توی این سالها فکر کنه ، به لحظات خوشی که با همسر و بچه هاش داشته مطمئنا نباید دست به کار اشتباهی بزنه.

محبوبه

خیلی روون و ساده و بی تکلف از همه چیزهایی که عین زندگیه می نویسی. کاش آدم بتونه نگاهش به زندگی عین خود زندگی باشه و با بالا و ÷ایین هاش خودشو نبازه.