صد و پنجاه و دو - کسی از گربه های ایرانی خبر ندارد

١- یک گزارش باید تهیه می‌کردیم . یک سری عکس در بین متن داشت . من توضیح هر کاری رو که نوشته بودم بعد عکسش رو پائینش گذاشته بودم . منشیمون که قرار بود صفحه ها و فونت و غیره رو مرتب کنه اومده به من میگه این توضیحات بالای عکسها هستند ؟ میگم آره . میگه معمولا توضیح رو زیر عکس میگذارن . من اینطوری میشم سوال . میگم خب من اول در مورد کار توضیح دادم بعد عکسسشو گذاشتم . به نظر خودم خیلی عادی اومد بعد هر گزارش و غیره ای رو باز میکنم میبینم اونطوریه که منشیمون گفته . باعث خجالته خجالت.

٢-شنیدین میگن سپلشک آید و زن زاید و مهمان ز در آید و ... خب اگه شنیدین باید بدونین شنیدن کی بود مانند دیدن ؟ من دارم میبینم .

٣- به دلیل عدم دسترسی به فصل آخر سریال ٢۴ چند تا فیلم دیدیم . یکیش "کسی از گربه های ایرانی خبر ندارد " بود . بد نبود ولی خیلی فوق العاده هم نبود . بیشتر یک فیلم جشنواره ای بود تا دیدنی .

۴-خوشبختانه فیل بزرگ باس*ش رو از روی وردپرس برداشت . ابرو

۵-کی بشه از فیس بوک برداره ؟

۶- یکبار دیگه فیلم "The Devil wears Prad "  رو دیدم . هر بار میبینمش و رفتارهای میرندا رو میبینم یاد یکی از روسام می افتم . با این تفاوت که میرندا برای خودش کسی بود اما اون یک شرکت سه چهار نفری داشت . پر توقع بود و کارهای نشدنی می خواست و سر یکی از همون کارهای نشدنی که براش انجام دادم و بعدش هم غر زد که چقدر طولش دادی و اصلا نفهمید که این کار واقعا نزدیک به غیر ممکن بوده ، از اون شرکت استعفا دادم بدون اینکه کار جدیدی پیدا کرده باشم . البته چقدر کار خوبی کردم و کار بعدی که بعد از دوماه پیدا کردم فوق العاده بود . اما واقعا جونم رو به لبم رسوند . بعضیها فکر میکنن کارمند یعنی نوکر خونه پدر ! نه ؟

٧- میبینم که باز به عدد هفت رسیدیم ! عزت زیاد

 

/ 6 نظر / 3 بازدید
مداد سفید

سلام در مورد توضیح روی عکس و یا زیر عکس خب تا حدودی حق با منشی محترم بوده ولی باز هم مواردی هست که بالای عکس توضیح مینویسن زیادم غیر اصولی نیست که خجالت زیادی داشته باشه خب در مورد سایتهای اجتماعی من هم خوشحال میشم رفع فیلتر بشن ولی چند روز قبل شنیدم که قیمت اینترنت در ایران 330 برابر اینترنت در ژاپنه فکر کنم با این روند رو به رشد قیمت اینترنت دیگه نیازی به فیلتر نباشه مردم خودشون برای کم کردن هزینه ها فیلتر میکنن [گل]

مداد سفید

[گل]منم با شما موافقم ای کاش فیلتر فیسبوک هم برداشته بهشه در مورد رئسای بد بخصوص در شرکتهای خصوصی که مال خودشونه چه میشه گفت جز اینکه یادتون باشه اینجا ایرانه و همه چیزش متفاوته با بقیه دنیا، به قول شما طرف با یه شرکت چند نفری احساس بی گیتس بودن بهش دست میده و فکر میکنه بجز شاه نباید با کسی فالوده بخوره بعد از یه مدت هم چکهاش برمیگرده ورشکست میشه و یا کلاه بردار از آب در میاد و قایم میشه

باد صبا

سلام ملت چند میلیون خرج می کنند که بهشون بگن حاج خانم باشه دیگه نمی گم. نوشته تون بامزه بود. فیل بزرگ چیه؟ موفق باشید و به امید فردایی بهتر

تاکاشی

منم کسی از گربه ها خبر نداره رو دیدم،آره بیشتر جشنواره ای . . . . و بله به سلامتی فیله رفع زحمت کرده . . .

تمبور

سلام بر نویسنده محترم من از شما عذر می خواهم که به وبلاگتان مراجعه نکردم. راستش هنوز توی وبلاگ نویسی و رسومات آن (مثل سر زدن به وبلاگ دیگران) وارد نیستم و اگر نگاهی به وبلاگ بنده بیندازید این نو پا بودن مشهود است. این نوشته شما هم جالب و دلنشین بود. امیدوارم موفق باشید.

خانم خونه

والا ما که دیده بودیم توضیح عکس و بعضی ها بالای عکس میزارن و بعضی ها هم پایین عکس و هیچ خجالتی هم نداره . این منشیتون یه چی گفته ها !