صد و سی و یک

1- این روزها خیلی کار دارم . دور از جون شما مثل اسب دارم می‌دوم تا به کارهام برسم . منظورم کارهای شرکته . نامه استعفام رو هم نوشتم و الان توی کشوم هست تا وقت رفتن بدم به منشی رئیسم . احساس سبکی میکنم .

2- اون شرکت آخری که رفته بودم برای مصاحبه که در مرحله اول قبول شدی . چیزی نگفتم که نمیخوام بیام اما اگه برای مرحله دوم زنگ زدند نمیرم .

3- آخر هفته ای با دوستامون رفتیم پارک و بازی کردیم و بادبادک هوا کردیم . خوب بود اما بارون اومد و زد به کاسه کوزه‌مون . نه به اون زمستون گرم نه به این هوای پر بارون الان .

4- با دیدن عکسهای لاله عزیز حسابی هوس عکاسی کردم . دوربین و فلاشم خوبن اما به نظرم لنزم زیاد جالب نیست . لنزم  55- 18 هست و اصلا برای عکاسی دست آدم رو باز نمیگذاره . قبلا که دوربین آنالوگ داشتم لنزم  70 - 35  بود و باهاش راحت تر بودم  . یک لنز نرمال هم داشتم که دیافراگمش  4/1  باز میشد و بی نظیر بود . این دیافراگم رو الان توی دوربین های دیجیتال هم به زور میشه پیداش کرد . حیف که دیگه کسی عکس آنالوگ نمیگیره . راستی جهت پز ، عرض کنم که دوربین قدیمیم یک کانن A1  بود .

5- وبلاگ  فر.و.غ هم فیل شد . اسم فر.و.غ هم از کتاب شعر خط خورد . به قول بعضیها مملکته داریم ؟ :)

 

/ 1 نظر / 3 بازدید
لاله

مارال جان من یه نیکون آنالوگ هم دارم که دقیقا یه لنز نرمال داره با همین مشخصاتی که گفتی[چشمک] لنزهای نرمال با دیافراگم خیلی باز برای دوربین های دیجیتال خیلی خیلی گرونن. من الان یه لنز 70-18 دارم که دیفالت پکیج دوربینم بود و یدونه هم fish eye. دستم برای عکاسی خیلی باز نیست. احتمالا 270-18 تامرون رو بخرم. شاید هم یه لنز ماکرو. هرچی فکر میکنم میبینم هردوش رو به شدت لازم دارم و نمیدونم اول کدومش رو بگیرم [زبان]