345 - این روزها

1- روزهای معمولی میان و میرن ، تا دو هفته دیگه امتحان دارم و احساس تسلط روی امتحانم ندارم . چیزی که بهش عادت ندارم .

2- قمری ای که توی خونمون تخم گذاشته بود اصلا روی تخمهاش ننشست و حتما جوجه هاش مردند . هنوز تخمها رو نگه داشتیم اما به شوهرم گفتم اگه به امید من اینا رو گذاشته بوده که من بشینم روشون کور خونده من توی همین دوتا بچه خودم موندم !

3- از آزادی تیموشنکو خوشحال شدم ، امیدوارم بزودی خبر آزادی اونهایی که توی حصر هستند رو بشنویم .

4- دیوار شوری و خونه تکونی تقریبا تموم شد خیلی بهم سخت گذشت مخصوصا که نمیدونم چرا پرده ها رو ندادم خشکشویی و کارگری که اومده بود پرده ها رو میکند ، مینداختم توی ماشین و بالافاصله اتو میزدم و میدادم آویزون کنه . اون اتو کردنش منو کشت انقدر خسته ام کرد اما دیگه همه کار با هم تموم شد فقط مونده داخل کمدها و کشوها که اونها رو میشه کم کم انجام داد . بعد از اونهمه خستگی تمیزی خونه واقعا میچسبه .

5- بعد از ظهرها یک وقت نیم ساعت مرخصی میگیرم و نصف راه خونه رو پیاده روی میکنم . هدفون میذارم توی گوشم و آهنگ گوش میکنم و پیاده میرم که خیلی توی این هوای بهاری میچسبه . کلا دکترم هم منو به ورزش تشویق کرده و میدونم برای روحیه خوبه . دیروز در آخر پیاده رویم یک سری به مغازه دبنهامز زدم که عقل از سرم پرید با قیمتهاش که حدودا 30 درصد تخفیف خورده بود . بلوزهاش حدود 100 هزار تومن به بالا بودند و پیراهن عصرش 500 هزار تومن . من که اهل دادن این پولها نیستم یک دوری زدم و اومدم بیرون . البته ساعت خوبی نبود اما پرنده هم توش پر نمیزد . اما اگه به کسی نگین خرید خونم اومده پایین و بالاخره باید یه چیزهایی بخرم . شاید برم سمت میدون ولیعصر ، ببینم کی میتونم برم .

6- دیشب فیلم لینکون که ساخته اسپیلبرگ بود رو دیدیم . عجب مرد بزرگی بود این آبراهام لینکن و چه خدمتی به انسانها کرد . خدا رحمتش کنه . البته فیلم رو اگه برای فیلم دیدن میدیدیم خیلی کسل کننده بود اما چون جنبه تاریخی داشت خوب بود .

7- کلی فیلم جدید و قدیمی داریم و نمیدونیم از کجا شروع کنیم و چیا رو در مرحله اول ببینیم . اما فعلا نمیخواهیم سریال شروع کنیم تا یک مقداری از فیلمها رو ببینیم .

8-سلامت باشین

/ 3 نظر / 24 بازدید
برای تو

افرین به شما خانوم که تمیزکاریت رو کردی حالا یک نفس راحت بکش وای من کلی کار دارم برای خونه از پرده بگیر تا تمام ریزکاری های تمایز کاری

شادمانه

خیلی اتفاق خوبیه که شروع کردی به راه رفتن، راه رفتن حس خوبی میده

شادمانه

سلام، صبحتون بخیر و شادی امید یه روز خوب و هفته عالی درپیش رو داشته باشید