مخملباف و اخبار تهران

این قسمتی از مصاحبه با مخملباف هست :

در حال حاضر مردم در یک حالت پرسش هستند و می خواهند یک صدای بلند واحد به آنها بگوید چه کنند. می دانید؛ ما انقلاب کردیم پشیمان شدیم؛اصلاحات کردیم، پشیمان شدیم. قهر کردیم،  پشیمان شدیم؛ ولی  قرار نیست این بار که با صندوق ها آشتی کردیم باز پشیمان بشویم. اگر پشیمان بشویم تنها یک راه باقی می ماند و آن انقلاب است. 

همیشه این مرد رو به خاطر شهامتش حتی در مورد اعتراف به اشتباه کردنش ستودم .

تهران که حسابی شلوغه . اوضاع خیلی خرابه و نمیدونم آیا به جایی میرسه یا نه . اما مردم زیادی برای تظاهرات میرن . با دوستی که توی همه تظاهراتها بوده صحبت کردم . گفت که مثل ١٨ تیر نیست . زن و مردو جوون و پیر و سوسول و چادری و غیره رو میشه توی تظاهرات دید.

هر شب از ساعت ١٠ تا ده و نیم روی پشت بومها برنامه الله و اکبر به طرفداری از موسویه . سایت بی بی سی  که بسته بود اما فیس بوک رو هم بستند ،‌مسیج های موبایلها رو هم قطع کردند .

بر پدرشون لعنت

/ 2 نظر / 6 بازدید
تاکاشی

آخه به چه قیمت میان بچه ی مردم رو می کشن؟باتوم به سر و صورت مردم میزنن؟آخه اگه تخلفی نبوده پس چرا این همه محدودیت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[عصبانی]

مارال عابدی

ناگهان دلم گرفت! دست سنگی ام را مشت کردم و به سینه کوبیدم و موشی را به خاطر آوردم که عینکش یک شیشه داشت و با یاد عدالت پنیر، چشم گربه ها را از یاد می برد! (حسین پناهی)