315 - چی بگم ؟

- اگه گفتم حال من خوب است شما اصلا باور نکنین :(

- اون قضیه نذر و غیره تمومی نداره یکی میگه دنبال اون کارو بگیرین درست میشه خودم میگم ولش کنیم و دیگه انرژی روش نذاریم . نمیدونیم چکار کنیم .

- یه کلاس آموزشی شرکت برامون گذاشته که واقعا در حد تیم ملیه . نمیدونم کی با استاندارد PMBOK  آشنایی داره . من که اولش گفتم این هم مثل اون ایزو و EFQM  فقط یه مدرک میشه برای ما که بذاریم توی تاقچه . اما رفتیم و دیدم عجب چیزیه . فوق العاده بود و البته گفتند استادی که به ما درس میده بهترین استاد این درس هست . بدبختی عادت سر کلاس نشستن هم از سرمون افتاده و روز اول با سر درد شدیدی اومدم خونه . روز دوم هم بهم سخت گذشت  اما روز سوم دیدم عادت کردم . انقدر هم استاد مسلسل وار داره درس میده که لحظه ای حواسمون پرت بشه رشته کلام از دستمون در میره و همش باید با دقت کامل گوش بدیم . اون هم برای من که هیچ وقت یادم نمیاد تمرکز داشته باشم . خلاصه هم سخت بود و هم چسبید . سه جلسه دیگه و یه کارگاه هم مونده که باید بریم و با اینکه سه تا پنجشنبه منو میگیره که برای من حکم کیمیا رو داره اما ناراحت نیستم .

- اضافه حقوق هامون اومده . قرار بود بین 18 تا 20 درصد باشه . من مال خودمو حساب کردم دیدم 13 درصده ، دوباره حساب کردم همون شد . کارد میزدی خونم درنمیومد اما با حال خیلی عادی رفتم پیش رئیسم که من فکر کنم یه چیزی رو اشتباه میکنم اما میشه با هم حساب کنیم و حساب کردیم دراومد 23 درصد !!!! خوب شد با توپ پر نرفتم سراغ رئیسم ! اما موندم ، چقدر اضافه حقوقم از متوسط شرکت بالاتر بود نیشخند

/ 2 نظر / 25 بازدید
باد صبا

- [گل] - [گاوچران] - [لبخند] - [نیشخند]

شادمانه

مبارک باشه اضافه حقوق بالاتر از میانگین