دودلی

خیلی وقته ننوشتم ، میدونم . الان هم مطمئن نیستم که به نوشتن ادامه بدم یا نه . دو جور فکر توی ذهنمه و تضاد این دوتا اذیتم میکنه . یکی اینکه دلم میخواد یک جایی مسائل مهم ،‌تاریخی و وقتیع خانوادگی و شخصی و کاریم رو ثبت کنم . یکی دیگه هم اینه که هر کس که توی وبلاگش خیلی توی دیتیل خانواده اش رفته رو دیدم که بعد از یک مدتی پشیمون شده .

سعی میکنم یک تعادلی بین این دوتا ایجاد کنم . ببینم میتونم یا نه .

سر کار هستم . کارم رو دوست دارم اما رقم دریافتیم رو نه . برای چند تا شرکت اپلای کردم . دوتاش رو وقتی رفتم مصاحبه خوشم نیومد و دنبالش رو نگرفتم . سومیش تا اینجا بد نبوده ولی بعد از مصاحبه باهام تماسی نگرفتند . ازشون پرسیدم که من تماس بگیرم یا شما میگیرین که گفتن که خودشون تماس میگیرن و من به احترام حرفشون بهشون زنگ نزدم .

بچه هام خوبن . در مورد کارهای درسیشون اذیت میشم . خیلی باید دنبالشون باشم و از این کار متنفرم . به نظر میاد که کم کم در مورد بعضی کارهاشون دارن مستقل میشن اما من طاقتم کمه و دلم میخواد هر چه زودتر این اتفاق بیفته .

همسر گرامی میره سر کار . از کارش ظاهرا راضیه . اصولا توقعش از من کمتره . دنبال اسم و عنوان شغلی نیست . رقم دریافتی براش بی اهمیت نیست اما مثل من هم نیست که خودشو به آب و آتیش بزنه براش . با من خیلی فرق میکنه .

یک هفته ده روزی درگیری مریضی بدجور بودیم . حالا بچه ها بهترند . خدا رو شکر .

/ 1 نظر / 6 بازدید
لاله

سلام عزیزم درک میکنم اینکه میگی دوست داری وقایع زندگیت رو بنویسی ولی فکر میکنی که بعدا پشیمون بشی. بهترین کار اینه که یه وبلاگ داشته باشی با پستهای خصوصی. اینطوری به هر دو مقصودت میرسی. هم وقایع روثبت میکنی و هم اینکه عمومیش نمیکنی. امیدوارم هر چه زودتر یه کار خوب پیدا کنی که هم کارش رو دوست داشته باشی و هم حقوق دریافتیت رو میبوسمت.