328 - دوران نقاهت

1- عملم انجام شد و در دوران نقاهتم . خدا رو شکر حالم خوبه و سر پا هستم . فکر کنم یک هفته دیگه هم برم سر کار .

2- هفته ای که منتهی به عملم بود دوتا ماموریت رفتم که جد و آباء منو آوردن جلوی چشمام . پرواز رفت دومین ماموریتم ساعت پنج و خورده ای صبح بود و برگشتش ده دقیقه به دوازده شب . یعنی از ساعت 4 بیدار شدم و زدم از خونه بیرون و ساعت 2 صبح برگشتم!

3- با تمام سختیهایی که ماموریت رفتن داره نمیتونم به شرکت بگم که نمیرم . وقتی میبینم که خانمهایی هستند که صریح میگن پرواز هواپیما خطرناکه و ما بچه کوچیک داریم و نمیریم ماموریت ، دو چیز به ذهنم میرسه یکی اینکه جون من ارزش داره و جون بقیه ارزش نداره و این خودخواهی مطلقه و دوم اینکه یک همچین خانمی دیگه نمیتونه دهنش رو باز کنه و از حقوق مساوی زن و مرد حرف بزنه .

4- چقدر کار برای خودم ردیف کرده بودم که توی این دوران نقاهت انجام بدم اما همش به دلیلی بیحالی بعد از عمل انجام نشد و موند .

سایه تان مستدام

/ 4 نظر / 28 بازدید
ویدا

خوب بسلامتی . همیشه به سرپا . بیشتر مواظب خودت باش نازنینم .[گل]

باد صبا

سلام خیلی شرمنده من اصلا چند وقت گذشته به وب شما سر نزده بودم. در مورد مشکل پسرتون خیلی ناراحت و نگران شدم. اما از نوشته هاتون متوجه شدم که الان بهترند. در مورد خودتون هم خدا را شکر که نوشته اید عملتان خوب بوده. امیدوارم بهتر شوید و شاداب و پر انرژى به زندگی بپردازید و نوشته های شیرین توی وبلاگتون بنویسید. [گل]

شادمانه

سلام، همیشه خوش خبر باشی، خوشحالم که از بستر بیماری بلند شدی. می بخشید که بخاطر گرفتاری ها و مشغله های متنوع کمتر مزاحمت میشم. راستش درس خوندن برای من خیلی لذت داره، باورت نمیشه در رفتارهای دیگرم هم تاثیر مثبت گذاشته امیدوارم همیشه برزندگی کنترل داشته باشی و زندگی رو با موفقیت و نشاط طی کنی ارادتمند