305 - عوض شدم ، نشدم

- خیلی کارهام عوض شده . خیلی از وسایلم رو نگه میدارم . قبلا خیلی راحت وقتی یه چیز جدید میخریدم قبلی رو میبخشیدم اما الان تا قبلی قابل استفاده است جدید نمیخرم و وقتی جدیده رو گرفتم سختمه قبلی رو ببخشم . کمدم هیچوقت به این پری نبوده نمیدونم چی به سرم اومده .
- دلم میخواد بنویسم از احساسم اما خودم هم نمیدونم این حسی که الان دارم چیه ؟ تنها چیزی که ازش مطمئنم اینه که توی بحران میانسالی هستم . به کارهای نکرده ام فکر میکنم و به کارهایی که باید بکنم . به تصمیمهای غلطی که گرفتم و تاوان سنگینی براش پرداخت کردم .
- یه چیز جالب اینه که ظاهرا آینده من برای هیچ کس قابل پیش بینی نیست . چند باری پهلوی فالگیرهایی رفتم که میگفتن رو دست ندارند ویکیشون انقدر واضع نیتم رو گفت و از گذشته ام گفت که تا چند وقت مبهوت بودم اما هیچ کدوم از حرفهای آینده شون درست در نیومد . حالا اینا که هیچی اما پدر یکی از دوستامون از معمم های بسیار خوشنام شهرشون بود و میگفت ما خانوادگی به استخاره های پدرم عقید داریم و رودست نداره . یک بار برای کاری که واقعا 50-50 بودم بهش گفتم برام استخاره کنه اگه میگفت بده در جا اون کارو میگذاشتم کنار اما گفت خیلی خوبه ، اولش سخته ولی بعدش خیلی خوبه . من بازم خودمو نکشتم تا اون کار انجام بشه و شد ... الان بعد از چند سال وقتیبه اون لحظه نگاه میکنم به نظر خودم میاد که تصمیم  غلطی گرفتم و تاوان خیلی سنگینی هم براش دادم .
-  میدونم همه الان میگین همش خرافاته چه فال و چه استخاره اما واقعا وقتی یک کاری کاملا آدم رو بر سر دوراهی میگذاره چه باید کرد ؟
-
یکی از بزرگترین مشکلات من در زندگی اینه که زیاد به گذشته نگاه میکنم و میگم چرا اون موقع این کارو کردم . خود این طرز فکر مخرب تر از اون تصمیمات غلطی هست که گرفته ام .

/ 5 نظر / 37 بازدید
باد صبا

سلام راستش نمی دونم آیا لزوما باید اینجا یادداشت بنویسم یا فقط یک آیکن [گل] بگذارم. ولی شاید بهتر باشه بنویسم که تغییر یکی از پیامد های زندگی در این دنیاست. این مزرعه محل تغییر و تحول است. ممکن است همه تغییر ها هم دلچسب و دلنشین نباشند. اما نشانه ای از زندگی اند. امیدوارم تعییرات طبیعت و زندگی جوانه ها و صدای پرنده ها همراه با شادی و خاطرات خوش براتون باشه. سر بلند و شاد و موفق و پیروز باشید. عیدتون هم پیشاپیش مبارک [گل]

سحر

من الان کسیم که تو یه دو راهیم.... نه میدونم برم نه بمونم استخاره رو نمیدونم، چون برا یه کار چندباز استخاره انداختم چنتا جواب اومد!

سحر

ما شاید نباشیم سال نو رو تبریک میگم انشالا سال خوبی داشته باشی.شاد و سلامت.[گل]

ویدا

مارال جونم همه مون عوض میشیم چرا فکر میکنی تنها تو هستی که عاداتت عوض شده . گذشته رو ولش کن از یاد نمی ره میدونم اما خودت رو بخاطر کارهای غلط گذشته شلاق نزن . امیدوارم که تو سال جدید اتفاقات خوب و خوشی در انتظارت باشه و با دلی خوش روزگار بگذرونی . برات بهترین ها رو آرزو میکنم .[گل]

شادمانه

سردوراهی بایستی مشورت کرد و مشورت گرفت همین و بعدش هم مسئولیتش رو پذیرفت و تجربه اندوخت واسه بعد