268 - باز کتاب

1- از خواننده عزیزی که کتاب قبلی رو خواستند خیلی معذرت میخوام . قول میدم براشون تا یک هفته آینده بفرستم . واقعا به بزرگی خودتون منو ببخشید .

2- یک کتاب دیگه خوندم که حالم رو بسیار خراب کرد به اسم پشت پرDه انقلAب اسلامی . اصلا نمیتونستم خوندنش رو ول کنم انقدر جذاب بود و بسیار تلخ . میشه در یک کلمه گفت وحشتناک بود . خیلی بهم سخت گذشت موقع خوندن این کتاب .

3- مورد دیگه ای که بهم سخت گذروند این بود که پارسال موقع اثاث کشی یخچالمون رو عوض کردیم فقط به دلیل ابعاد یخچال قبلی که برامون کم بود و یک ساید ویرپول خریدیم . از روز اول این یخچال اشکال داشت و بارها و بارها خدماتش اومد و زیر بار اشکالش نرفت . رفتم سازمان صنعت و معدن شکایت کردم و دادند به صنف فروشندگان لوازم خانگی و صنف تعمیرکاران لوازم خانگی و کلی رفت و آمد و دعوا و درخواست کارشناس تا بیاد و فقط ثابت کنه که این یخچال ایراد داره !!! آقا یا خانمی که میخونید آخر رسیدیم به این نتیجه که این کار هیچ نتیجه ای نداره و ما اینهمه پول رو کردیم تو حلقشون هیچکس جوابگو نیست . خلاصه داستان این بود و مفصلش رو بعدا مینویسم اما به هر کس رسیدین بگیم مارک whirlpool   در ایران نخره که نماینده خدمات همون شرکت شاب سرویس یک دزد به تمام معناست و حتی زیر بار ایراد دستگاهش نمیره و حتی وقتی کارشناس اومده و ایراد رو تایید کرده باز هم کاری نمیکنه و ما کاری به جز اینکه این خبر رو پخش کنیم و جلوی خرید بقیه رو بگیریم کاری نمیتونیم بکنیم .

4- این موضوع بالا خیلی اذیتم کرد . حتی یک ایراد کوچیک دستگاه که خرابی کلید چراغش بود رو امدند درست کنن زدند دور و بر چراغ رو داغون کردند و حال ما رو گرفتند و به این نتیجه رسیدیم که حتی دزد با سواد و وارد به کاری هم نیستند .

5- شکایت رو دارم ادامه میدم اما احتمال اینکه ما بتونیم این یخچال رو عوض کنیم یا پس بدیم چون ایرادهاش خیلی زیاده و نمیتونن برطرف کنند در حد صفره .

6- آقا ویرپول نخرین . ویرپول اگه ایرادی داشته باشه این شرکت شاب سرویس هیییییچ کاری براتون نمیکنه یک عده کلاهبردار و دزد این شرکت رو میگردوند .

/ 4 نظر / 3 بازدید
باد صبا

سلام ببخشید که دیر به دیر یادداشت می نویسم. مدتی کار داشتم و دسترسی هم به نت نداشتم. نوشته هاتون جالب بودند و البته بعضی هاشون تلخ. ممنون به خاطر معرفی کتاب امیدوارم مشکلات حل بشه سر بلند و پیروز باشید [گل]

شادمانه

متاسفانه درایران هم ما خریدارها کم کاری میکنیم و هم سازمانهای مسئول بی توجه هستن اما من خیلی خوشحالم که شما اینقدر پیگیری کردی، کاش من هم مثل شما بودم

نيكي

كتاب پشت پرده انقلاب اسلامي رو از كجا ميشه پيدا كرد.

شادمانه

سلام مارال خانوم بزرگوار صبحت اولین روز هفته شما بخیر امیدوارم روز و هفته خوبی درپیش داشته باشی همینطور امیدوارم زودتر مطلب جدیدی اینجا ببینم