380 - غیبت از وبلاگ نویسی

1- سلام ، مدتیه ننوشتم . کامپیوتر شرکت با پرشین بلاگ لج کرده و بازش نمیکنه . حق نصب فایر فاکس یا کروم هم رو کامپیوترمون نداریم و باید با همون ie بسازیم . کامپیوتر خونه هم استیکر فارسی نداره و با اینکه باز میتونم باهاش تایپ کنم اما یک کم سخته .

2- امتحانهای بچه هام تموم شده دختره کارنامه اش رو گرفت و عالی بود پسره هنوز مونده و زیاد امید نداریم عالی باشه ، اگر خراب نباشه راضی هستیم .

3- شرکت لک و لک داره جلو میره و باز کار کم شده تازه همیشه 26 ام حقوق میدادن که الان که 30 ام هم گذشته حقوق ندادن خدا رحم کنه .

4- تبریک فراوون بابت برد والیبال ایران در مقابل آمریکا ، دست تیم والیبال درد نکنه خیلی بهشون افتخار میکنیم .

5- خبر مهم این چند وقت پیدا شدن جسد اون دسته گلهای غواص بود که خیلی ناراحت کننده بود و چقدر فکر کردم به اینکه چقدر غریبانه شهید شدن بعد از اون خبر بدتر خبر تشیع پیکرهاشون بود که از طرف مخالفان دولت مصادره شد و میتینگ سیاسیش کردن و متاسفانه غریبانه تر تشیع میشن که بغض گلوی منو بیشتر کرد که ما در اون مورد اول و در مورد شهادتشون کاری نمیتونستیم بکنیم چرا در مورد دوم اینکارو در حقشون کردیم ؟

6- چی بگم ؟ این شماره پنج خیلی حالم رو گرفته . برادر شهیدم من و بقیه رو ببخش که حداقل تو رو اونطور که لیاقت داشتی تشیع نکردیم .

/ 4 نظر / 36 بازدید
مهرداد

چقدر روان و ساده می نویسی، خیلی خوشم اومد. از اینکه تجربه با دیگران در میون میذاری خیلی خوشم اومد، منم این کارو دوست دارم. یه وبلاگم دارم که این کارو‌کردم. Mehhrdadnasr.blogfa.com خواستی سر بزن

مهرداد

مطالبت خیلی روان و‌ساده و خوندنیه. خوشم اومد. البته از خوندن داستان مراجعه به مطب دکتر اوحدی شروع شد. من اوحدی رو‌می شناسم. فکر نکنم پولکی باشه ولی در مورد درستی رفتارش با بیمارانش نمی تونم نظر بدم. اون بیشتر می تونه در مورد روابط سکسی نظر بده.

باد صبا

سلام امیدوارم خود و خانواده گرامی شاد و پیروز باشید لطفا بنویسید. هر چند دیر به دیر [گل]