دویست و بیست و شش - بدون عنوان

1- ماه مهر و شروع سال تحصیلی برای همه مخصوصا مادرهایی که مثل من بچه مدرسه ای دارند مبارک باشه .

برای من که خیلی مبارکه بعد از مدتها مواجه شدن با جمله " حوصله مون سر رفته " وقتی بچه ها ساعت 8 شب بگن ما داریم از خستگی میمیریم و برند بخوابند یعنی آخر خوشبختی و آرامش .

2- تصمیم گرفتم تا آخر این سال هم اضافه وزنم رو کم کنم و هم ورزش شروع کنم . یک جورهایی به هم ربط دارند . اما واقعا باید این کارو بکنم . البته اضافه به اون صورت ندارم روی ماکزیمم وزن مربوط به قدم هستم که دوست ندارم و میخوام حداقل 5 کیلو کم کنم .

3- یکی از دوستانم از سایت novindiet  رژیم گرفته و خیلی راضیه . میگه 6 وعده در روز غذا میخورم . تقریبا همه چیز هم توی رژیمم داره . احساس گرسنگی نمیکنم اما همینطور دارم وزن کم میکنم . خیلی عالی شده .

4- عکسهای روزی که با دوستای دبستانیم دور هم جمع شدیم رو هی نگاه میکنم و کیف میکنم . خیلی باحاله ، عکسها رو با ایمیل برای اونهایی که اونطرف آب بودند فرستادیم و اونها هم کیف کردند و هم حسودیشون شد . آخه ما یک گروه یاهو داریم و دائما در  حال گشتن دنبال هم مدرسه ای هامون هستیم و هی بهشون اضافه میکنیم .

5-یک بار رفتم پیش رئیس مستقیمم و گفتم توی این شرکت مشکلات زیادی در مورد نحوه نشستن پرسنل ، مبلمان اداری ، آرشیو و غیره داره . بگین درست کنن اما اصلا انگاربا دیوار حرف زدم . رفتم پیش رئیس بزرگمون و همینا رو گفتم گفت به به و چه چه تو پیشنهاد بده . من هم پیشنهاد دادم و طرح دادم و غیره اما باز خورد تو دیوار . برای بار سوم رفتم پیش مدیر خدمات و پشتیبانی . گفتم من هر کاری از دستم بربیاد میکنم تا این وضع درست بشه ، راه حلش هم اینه و اینه و ... خیلی ازم تشکر کرد ( خیلی مرد محترم و با شخصیتی هست ) اما بازم من خبری نشنیدم . امروز رئیس بزرگ اومد رد بشه گفت شما در جریان تغییرات هستی ؟ گفتم کدوم تغییرات ؟!!! گفت قراره همه مبلمان و چیدمان و غیره عوض بشه . منو میگی در حالی که داشتم با دمم گردو میشکستم گفتم نه من در جریان نیستم ( واقعا حتی مطمئن نیستم که از سمتی که من گفتم قضیه بلند شده باشه ) خلاصه یک کم بهم توضیح داد و گفتم من نمیدونم اما اگر کمکی باشه من در خدمتم . اما خیلی خوشحال شدم واقعا این کار لازم بود . ببینیم حالا چه کار میکنند .

6- لاله جان کجایی ؟ ایشالا که اوضاع خوب باشه اما یک خبر کوچولویی بده .

 

/ 3 نظر / 7 بازدید
حس نهان

آفرین که خسته نشدی و پیگیر بودی، بالاخره به نتیجه رسید، امیدوارم در سایر موارد هم پیگیریهات برای خودت رضایت بخش باشه

حس نهان

لیست فیلمهات رو دیدم امیدوارم سرحوصله برای هرکدومیشون حداقل یه پاراگراف بنویسی شاینیگ رو خیلی پسندیدم