صدو هفتاد و دو - عسلویه ، تعطیلی

-          ماموریت رفته بودم . به کجا ؟ عسلویه .  

چشمتون روز بد نبینه از گرما که خیس عرق شده بودیم . چشمتون بد نبینه از آلودگی هوا که چشمهام رو میسوزوند و فهمیدیم از تهران بدتر هم توی دنیا هست .

-          برگشتنه تعداد بسیار زیادی آخ.و ند توی هواپیمامون بودند . به قول همکارم ،‌مگه اینجا اتوبوس قم تهرانه که اینقدر از اینها هست ؟ از کیفهای دستشون فهمیدیم که برای شرکت در سمیناری به دانشگاه خلیج فارس رفته بودند و شاید از اونجا برای بازدیدی چیزی به عسلویه و بعد با هواپیما باید برمیگشتند تهران . نکته جالب این بود که تمامیشون با زن و بچه برای شرکت در سمینار بودند . خوشم میاد از پول این ملت که برای چی باید خرج بشه .

-          رئیسم رفته مسافرت و همه با آرامش دارند به کارشون میرسند . کاملا معلومه که همه آرامش دارند و با راندمان خوبی به کارشون مشغولند . انقدر که این آدم وسط کار هی حواس ادم رو پرت میکرد و هی دل و روده هر موضوع رو میکشد بیرون ،‌حالا راحت شدیم . امیدوارم تا برمیگرده حسابی کارهام روی روال بیفته.

-          هنوز معلوم نشده که تعطیلی روز عید فطر میشه سه روز یا نه ؟ ببینم وقتی ما باید مکتب ایران رو به جای مکتب اسلام بشناسیم ... اونوقت شهادت امام جعفر صادق باید تعطیل باشه اما روز ملی شدن صنعت نفت نباید تعطیل باشه ؟ آدم چی بگه ؟ یا مثلا اربعین چرا تعطیله ؟ مثلا آدم وقتی خدای نکرده پدرش میمیره یک ختم و هفت و چهلم میگیره و بعدش هر سال سال میگیره اما دیگه سالگرد ختم و هفت و چهلم که نمیگیره . یک بار تاسوعا تعطیله که هنوز خبری نشده فرداش قراره یک اتفاقی بیفته . یک بار عاشورا که خب یک چیزی یک بار هم اربعین . بابا جلوی منو نگیرین بگذارین من یک کاره ای بشم توی این مملکت اینا رو درست کنم .

 

/ 4 نظر / 3 بازدید
باد صبا

سلام - خسته نباشید. ما شا الله به این همه فعالیت - متاسفم فکر کنم اذیت شدن این یکی از اولی بیشتر بوده - نمی شه کله پاش کرد؟ [نیشخند] - صد سال دوم قراره همین طور بشه

باد صبا

یه سوال دیگه. ایمیلتون توی این صفحه وبلاگتون نیست؟ مثلا اگه ایمیل جالبی دستم رسید و خواستم فوروارد کنم؟ ضمنا نوشته قبلیتون خیلی جالب بو د و البته تلخ یکی از هنر هایی که مردم ایران زمین بیشتر از بقیه جا ها یاد گرفتن هنر سرخ نگه داشتن صورت با سیلیه

لاله

مگه میشه تو مملکت امام زمانی مکتب ایران رو بشناسیم؟ وا!! پس دیگه کی اسلام ناب رو به جهانیان صادر و معرفی کنه؟ [عینک]

سید حمزه

خال فرار من فقط تک دل عاشقی نبود آن دل تک برای من تموم زندگی نبود [چشمک]