263 - ...

1- فیلمی از شبکه من و تو میدیدم . فیلم قدیمی ممل آمریکایی با بازی گوگوش و بهروز وثوقی . در اینکه کلن چه جور فیلمی بود باید بگم که به عنوان یک فیلم که جزو تاریخ فیلم ایران هست قابل دیدنه و گرنه اصلا جذابیت خاصی نداشت و جزو همون دسته " فیلم فارسی " طبقه بندی میشه . اما در یک قسمتهاییش من واقعا تعجب کردم حتی با استاندارد های الان هم یک قسمتهایی در رده پو*ر ن جا میگرفت . دیگه برای سال 1354 که خیلی ضایع بود .

2- امتحانهای ترم آخر شروع شده و من کمتر از اونی که فکر میکردم درگیر قضیه هستم . بچه ها کم و بیش میخونن و برای همین من خودمو وسط نمیندازم . خوبه اینطوری بهتره .

3- شرکت هنوز به ثبات نرسیده و وضع ما هم معلوم نیست . قراردادها رو تمدید کردند اما هنوز افزایش حقوق ها معلوم نیست ما هم منتظریم ببینیم چطور میشه .

/ 2 نظر / 16 بازدید
یک بازار برای همه

یک بازار برای خرید همه WWW.1BAZAR.NET انواع محصولات متنوع ،فانتزی و لوکس مثل چی؟ جا کلیدی حساس به صدا سبک، فانتزی، جدید، کوچک کلیدهایتان را گم نخواهید کرد www.1bazar.net و عینک زیبای پلیس ارجینال و دارای سریال نامبر این محصول به همراه صدها محصول دیگر شامل انواع نرم افزار های کاربردی لوازم ارایشی و بهداشتی زیور آلات و ساعت و گردنبند و غیره همه و همه در یک بازار برای خرید همه. امیدوارم خرید خوبی داشته باشید. www.1bazar.net www.1bazar.net

شادمانه

خب اون موقع هم این کارها یه جور روشنفکری بود(ممل امریکایی) امیدوارم خبرهای خوبی از افزایش حقوق داشته باشی