صد و سی و نه - کار جدید

1- از دیروز سر کار جدید هستم . همه چیز متفاوته . ظاهرا توی همون فیلد هست ( ببخشید فیلد رو توی فارسی چی میگن که منظور رو برسونه ؟) اما خیلی متفاوته . کارش خیلی سنگین نیست اما حتی وقتی خونه میرم هم بازم پیگیری و تلفن و اینا داره . همه چیزش متفاوته و فعلا برام نامانوسه .

2- دیشب فصل هفتم سریال بیست و چهار رو شروع کردم . دوز دیدنمون روی دوتا اپیزود در شبه که دیشب وسطهای اپیزود دوم همسر جان خوابش برد و خاموش کردیم .

3- از کسی که برای جشنواره امید فعالیت میکرد سری planeth Earth  و How it's made و سریال به سوی جنوب زبان اصلی رو خریدم . آخریش به دستم نرسیده اما من خیلی دوستش داشتم . دوتا اولیها هم بیشتر برای بچه هاست . اونها خیلی از این مستندها خوششون میاد . ما هم ترجیح میدیم به جای جونوورهای عجیب و غریب کارتونها ژاپنی اینا رو ببینن .

4- باید برم فصل هشتم سریال 24 رو بخرم چون ندارم . ظاهرا تازه داره نمایشش تموم میشه و فصل نهایی هم هست .

5- موقع امتحانهای بچه هام هست و منو دارن دق میدن با درس خوندنشون .

6- یک فولدر از هارد کامپیوترم دارم میفرستم به سرور که اگه لازمش دارن دی وی دو تهیه کنن ازش و اگه لازم ندارن پاکش کنن . اولش که گفت 187 دقیقه برای جابجایی لازمه ! الان رسیده به 73 . کسی که پشت این کامپیوتر بوده دهنش رو سرویس کرده با فایلهایی که گذاشته توش .

7- یک موسیقی فوق العاده به دستم رسیدم که رپ هست و برداشت با نمکی از نوحه ممد نبودی ببینی ... هست . من بلد نیستم بگذارمش اینجا خیلی حیفه اما خیلی معرکه است .

/ 2 نظر / 3 بازدید
Khososi

Bazam tabrik bara kareh jadidetoon. Field ham mitoonin "zamineh kari" estefadeh konin!

تاکاشی

من بیشتر از لاست خوشم میاد و یه مدت تو تابستون پارسال تا 7 ،8 ساعت یکسره نیگاه می کردم و بعدش چشمام داغون می شد و می خوابیدم[نیشخند]