320- عید مبارک

1- خب ماه رمضون هم تموم شد و عید اومد و روسیاهی به روزه خورهایی مثل من موند . راستش خیلی وقته که روزه نمیگیرم و توانش رو ندارم اما این وسط یک روز دخترم خواست روزه بگیره و دیدیم بده که ما خرس گنده ها بشینیم جلوی این بچه بخوریم و من و همسرم هم روزه گرفتیم . فکر کنم از 16 ساعت روزه 14 ساعتش رو خواب بودم و حتی توانش رو نداشتم که پا شم برم لباسها رو بندازم تو ماشین لباسشویی . دخترم که دیگه خیلی بیحال شده بود رو یکی دوساعت قبل افطار به زور بهش غذا دادم و گفتم برای توی سن تو همین هم قبوله . خودمون هم که نشستیم به نون و پنیر افطار خوردن انقدر خوردیم که دیگه شام نتونستیم بخوریم ( آدم هم اینقدر بی جنبه ! )‌ . دیگه بعد افطار هم بلند شدم رفتم خونه رو جمع و جور کردیم و لباسها رو انداختم تو ماشین و دیگه یک چند ساعتی مفید بود اما فهمیدم که من آدمش نیستم و نمیشه که بخوام بیشتر از نصف روز رو بخوابم که کار و زندگیم میمونه .  

2- یک کار بازسازی توی خونه  مادر و پدرم در حال انجامه . خدا نصیب نکنه بنایی رو که صدا تا مصیبت داره از همه بدترش بد قولی کارگرها و اوستا کارهاست . به هر حال داره انجام میشه و خدا رو شکر از کیفیت کار ناراضی نیستیم . تا ببینیم تا آخرش چی میشه .

3- شرکت در رکود مطلق بیکاریه و دیگه همه نگران هستن که چطور قراره ادامه بدیم و همه چشم به راه دولت جدید و ایشالا قراردادهای جدید هستن . خدا به مردم این مملکت رحم کنه .

/ 5 نظر / 21 بازدید
برهوت

[گل][گل][گل]

باد صبا

سلام عید شما هم با تاخیر مبارک ممنون از نوشته های صمیمی تون سر بلند و پیروز باشید [گل]

شادمانه

عیدشماهم مبارک عید تنها واسه اونهایی نیس که روزه گرفتن واسه همه س، بخصوص اونهاییی که دلشون میخواست میتونستن روزه بگیرن ایشالا همه چی ختم به خیر بشه

برای تو

واقعا امیدورام اوضاع کار درست بشه