دویست و ده

١- شرمنده آی شرمنده . همش هم به خاطر تنبلی نبود . چند بار اومدم لاگین کنم که نشد . بازم به بابای صبای گرامی که با کامنتهاش انگیزه رو در من قوی میکنه .

2- درگیر امتحان های آخر سال بودم و به نحو احمقانه و لوسی کلمه به کلمه درس یکی از بچه ها رو باهاش خوندم . شب آخرین امتحان با بغض باهاش درس میخوندم . وقتی هم تموم شد یک نفس راحتی کشدیم .

3- یک مسافرت در تعطیلات رفتیم . یک مقدار زیادی گشتیم و یک کار مهمی که باید انجام میدادیم رو انجام دادیم . خسته برگشتیم اما از دستاوردهامون خیلی راضی بودیم .

4- ما هنوز توی شرکت حکم و غیره نداریم . هنوز نمیدونیم که اضافه حقوقمون در سال جدید چقدره . فقط مثل اسب ( دور از جون اسب ) کار میکنیم . به یک برهه ای هم رسیدیم که کار من خیلی زیاده . امروز رئیسم به من زنگ زد و گفت فلان کارو (که یک ماهه به من گفته انجام بدم ) انجام دادی ؟ گفتم نع ! زد زیر خنده . انتظار داشت یک توضیحی بدم و یک بهانه ای بیارم و الکی بگم یک فکرهایی کردم اما گفتم نع ! گفتم من منتظرم نامه های کارتابلم به کمتر از 5-6 تا برسه و هی کارهام رو انجام میدم که کم بشه و بعد دوباره میبینم نامه سرازیر شد . خب من هم استرس میگیرم و میرم بازم سراغ کارتابل . گفت حالا سعی کنین اون کارو هم انجام بدین .

5- فردا قراره با همکارها بریم کله پزی و صبحونه کله پاچه بخوریم . راستش من خیلی کله پاچه دوست دارم اما تا حالا صبح نخوردمش یک خورده میترسم . البته امشب شام نخوردم  و خودمو با سالاد و ماست و میوه سرگرم کردم . برای فردا نهار هم نمیبرم اما بازم نگرانم . اگه زنده موندم میام و از این تجربه جدیدم مینویسم .

6- قول میدم بیشتر بنویسم . نه به خاطر خواننده ها که تعدادشون زیاد نیستبه خاطر خودم که باید بنویسم .

 

/ 4 نظر / 3 بازدید
لاله

یعنی این مورد پنج من رو هلااااک کرد. نوش جونت باشه. کله پاچه رو هر موقع بخوری عالیه. من هم اولا فکر میکردم خیلی عجیبه صبحانه بخورم و اینا اما خداییش آی میچسبه صبح، آی میچسبه. اصلا خود زندگیه [خوشمزه]

مهیار (شهر تجارت)

پولدار شوید!!! چند روش خیلی عالی برای پولدار شدن بدون درد سر پیدا کردم. یه سر به این آدرس بزن میفهمی. من خودم هم اونا رو اجرا کردم.

باد صبا

سلام چه خوب که برگشتید. امیدوارم امتحان ها خوب شده باشه و سفر هم خوش گذشته باشه. همچنین امیدوارم این صبحانه خوشمزه و خاطره انگیز باشه. ولی میشه خواهش کنم به خاطر کلسترول و عوارض این جور خوراکی ها دیگه از این به بعد بی خیالش بشید. البته ببخشید که اینجوری می نویسم. موفق باشید و به امید فردایی بهتر [گل]