دویست و بیست - هویجوری

1- شرکت برامون یک دوره آموزشی گذاشته در حد بارسلون ، سر کلاسش کیف میکنم انقدر جالبه . یک نرم افزاره خیلی باهوشه که یک سری کارها رو خیلی آسون انجام میده خیلی خوش به حالم شده با این نرم افزاره .

2- توی اخبار میخونیم که فلانی چون جواب رد از دختر مورد علاقه اش شنید روش اسید پاشید . فلانی چون جواب رد از دختری که میخواست باهاش دوست بشه شنید رفت رزت کشتش . جالبه که توی مملکتی زندگی میکنیم که حق انتخاب با آقایون هست اما برای خانمها حتی حق جواب رد هم قائل نیستیم .

از اون طرف توی روزنامه همشهری خوندم که یک پسر چینی از دختر مورد علاقه اش خواستگاری میکنه و جواب رد میشنوه . مدتها به این فکر بوده که در این مورد چکار کنه که میفهمه دختره به کارتونی که شخصیت اصلیش یک هویج بوده علاقه داره . برای همین برای خودش و یک عده دیگه لباس هویج سفارش میده و چند صد دلار برای این منظور خرج میکنه و میره سر راه دختره می ایسته و با اون لباس بهش پیشنهاد ازدواج میده که این دفعه ختره قبول میکنه .

میبینین چقدر راه مونده تا ... چی اروپا ؟ نه بابا چقدر راه مونده تا برسیم به چین ، اروپا پیشکشمون .

3- یک بنده خدایی میگفت اگه آقایون مملکت ما خودخواه هم باشن تقصیر خانمهاست . هر آقایی یک مربی خانم که مادرش بوده داشته و اگر مادرش بهش گفته بود که نباید حق یک خانم رو بخوری ، وقتی نشستی توی تاکسی خودتو جمع کن که خانم بغل دستیت ناراحت نشه ، اوضاع اینطوری نمیشد .

یک جورهایی با حرفش موافقم . اگر یک دختر و پسر با هم دوست بشن همیشه خانواده پسر میگن ما که پسر داریم شما برین مواظب دختر خودتون باشین . همین طرز فکر بعدا میره اسید میپاشه روی صورت دختر مورد علاقه اش .

4- ببخشید خیلی فمینیستی شد ، مطمئنم موارد برعکسش هم وجود داره که مرد خانواده داره استثمار میشه و خانمش پدرش رو از کار و خرج درمیاره اما اصولا در این مملکت همه چیز به نفع مرد هست مگر اینکه خلافش ثابت بشه . مثلا اگر یک خانمی صداش بلند بشه که یک مردی اذیتم کرده اولین چیزی که میشنوه اینه که معلومه خودت دلت میخواسته !!!!

/ 5 نظر / 3 بازدید
باد صبا

چی بگم؟ به امید فردایی بهتر [گل]

حس نهان

بارفتارهامون و حتی با حرفهامون داریم یه کارغلط رو ادامه میدیم. درجمع دوستانه وقتی میشنویم دوستمون جنس مخالفش رو تورزده ، ذوق میکنیم و تشویقش میکنیم. اون موقع س که بایستی پیشگیری کرد. که نمیکنیم

حس نهان

سر میزنیم سر میزنیم سر میزنیم تو هم ننویس ننویس ننویس ببینیم کی کم می اره[چشمک]

حس نهان

من جای تو بودم میگفتم مگه طلبکاری من هم پاسخ میدادم اره طلبکارم از شوخی گذشته بنویس چرا نمی نویسی؟ البته این حریم خصوصی شماست، ولی خب مهمون که زیاد بمونه میشه صاحب خونه قول که دیگه اصرار بی مورد نکنم. امید که نرنجیده باشی