دویست و بیست و سه - پاچه خاری

1- یک کلاس ورزش ثبت نامه کردم . بیشترش رو هم رفتم اما به قول لات و لوتها باهاش حال نکردم و ولش کردم . اما مساله ای که میخوام بگم یک چیز دیگه است .

جلسه پیش معلم داشت میگفت بچه ها اینو باید براتون توضیح بدم چون شما ترم اول هستین و نمیدونین .  وسط ترم باید برین برای ترم بعد ثبت نام کنین تا جا پر نشده . اگه هم بیشترتون بمونید همین ساعت رو میگذارن برای ترم دومتون . یکی از خانمها گفت معلممون هم شما میمونین ؟ گفت اگه همین کلاس بمونه آره من میمونم اما اگه به حد نصاب نرسه احتمالا من باز میشم معلم ترم اول و شما که میرین ترم دوم . خانمه گفت وای نه خدا نکنه من حاضرم بمونم همین ترم اول ولی معلمم شما بمونین !!!! من و دوستم با دهن باز داشتیم نگاهش میکردیم که تو که ترم یک هستی ، تا حالا معلم دیگه ای نداشتی از کجا میدونی این بهترین معلم این آموزشگاهه ؟ بعدش هم نه نمره میخوای ازش نه چیز دیگه چرا الکی داره پاچه خاریش رو میکنی ؟

جدا که این اخلاق گند چقدر نهادینه شده !!!!

2- از سه روز تعطیلی دو روزش رو به شیوه کپک مخاطی خوابیدم و استراحت کردم اما روز سوم افتادم به جمع و جور و شستن حموم و دستشویی از بالا تا پائین و جارو گردگیری و یک کمی خیاطی تعمیری و نفسم گرفته شد . اما در کل خوب بود هم استراحت کردم و هم کارهام انجام شد .

3- مشتری پر و پا قرض وبلاگ پزشک قانونی شدم . خیلی باحاله . از دستش ندین .

4- لاله چرا نمینویسه ؟ لاله جون نیای وسط برات حرف در میارن ها !!!لبخند

5- تنها دلخوشیم برای رفتن سر کار بعد از سه روز تعطیلی اینه که رئیس عزیز فردا ماموریته و نمیاد شرکت . هورا نیشخند

/ 4 نظر / 3 بازدید
وب نواز

با سلام انجمن وبلاگ نویسان ایران آغاز به کار کرد (www.webnavaz.com). وبلاگ نویس عزیز برای اینکه افراد بیشتری با نوشته های شما آشنا شوند می توانید مطالب خود را در سایت وب نواز هم منتشر نمایید. برای گرفتن نام کاربری و رمز عبور به قسمت ثبت نام وبلاگ نویسان در منوی بالای سایت مراجعه بفرمایید.

حس نهان

[قهقهه] اونوقت تو اداره بشینی هی غیبت کنی[چشمک] شاید اون بنده خدا همزمان با ورزش داره مهارتهای روحی اش رو تقویت میکنه،‌ بعد هم ترک عادت موجب مرضه

حس نهان

کاش یه دوست و همزبون خوب تو اداره داشتی اونوقت حوصله ات سر نمیرفت، موقع گرفتاری هم کمک حالت بود