366 - اخبار نه چندان مهم

- سلام

- بحران خانوادگی ظاهرا داره حل میشه اما به شدت منو داره میندازه تو فاز افسردگی و اضطراب با توجه به اینکه این روزها رو گذروندم و میدونم سخته خیلی نگرانم میکنه

- بعضی منشیهای دکترا رو نمیفهمم . زنگ زدم  مطب دکتر میگم یه وقت بدین میگه برای کی میخواهین ؟ میگم در اولین فرصت . میگه اون موقع نداریم !!!!! بعد خودش فهمید سوتی داده میگه به این زودی نداریم گفتم هر وقتی که دارین بدین و بعد وقت داد . اینا اگه دکتر میشدن چقدر فیس و افاده داشتن ؟

- کارهای شرکت زیاد شده و این منو نگران نمیکنه چون به کار زیاد عادت دارم و خیلی برحه های زندگیم با کار زیاد گذشته اما یکی از پروژه ها داره اذیتم میکنه و اونم بخاطر اینه که بخاطر محل اجرای پروژه یک استانداردهای خاصی داره که هم تا حالا باهاش کار نکردم هم مدارک مکتوب مرتبی در مورد استانداردهاش نداریم . دوست نداریم کاری رو انجام بدم که نه بهش مسلطم و نه کسی بالای سرم هست که خوب راهنمائیم کنه . عادت ندارم گیج و  ویج بزنم .

- خدا رو شکر

/ 6 نظر / 27 بازدید
ملت بلاگ

سرويس وبلاگدهي ملت بلاگ براي ساخت وبلاگ رايگان فارسي براي حمايت از زبان شيرين پارسي در پهناي اينترنت پا به عرصه نهاد و اميد بتوان گامي هر چند کوچک براي اثر بخشي زبان پارسي در جهانيان انجام داد.

زهرا

مث منه حال اینروزات

سهیرا

سلام مارال عزیز نگرانیت در مورد یکی از پرويژه ها رو می فهمم چون منم الان در گیر یه پروپوزال برای یک پروژه ناشناخته هستم که یه مقدار ابعادش نگرانم می کنه. موفق باشی.

باد صبا

سلام امیدوارم مشکلات به خوبی حل بشه. میشه خواهش کنم کمتر نگران باشید؟. می دونم سخته ولی لطفا دیگه [گل]

باد صبا

سلام امیدوارم مشکلالت به خوبی حل بشه. میشه خواهش کنم کمتر نگران باشید؟ میدونم سخته ولی لطفا [گل]