صد و بیست و پنج

1-     اولین روز کار در شرکت . خمودی همه رو گرفته و هیچ کس حال کار نداره .

2-      نمیدونم شما هم ای میلی بدستتون برسه و براتون جالب باشه فوروارد میکنین ؟ منخیلی به سختی همچین کاری رو میکنم . برای  اینکه به نظر من نودردصد اونهایی که اطلاعاتمیده غلطه . چند وقت قبل یک ای میل اومده بود که اگه کسی به سرش ضربه خورد ازشبخواهید بخنده و یک جمله بگه و ...  یکی اینو به همه فواورد کرده بود کهمثلا در مواقع اورژانسی به درد کسی بخوره توی اون جمع یک دکتر بود برگشت جواب دادکه این چرت و پرتها چیه و کی گفته این به اون ربط داره .

تازگیها یک ای میل میگرده که تعطیلات در ایران  74 روزه و در خارج (حالا اینخارج کجاشت خدا میدونه ) 124 روزه . ای خدا آدم اینو به کی بگه ؟ اولا که پنجشنبهها که شرکتها و دانشگاهها تعطیلند رو حساب نکرده . بعد تعطیلات غیر از شنبه یکشنبهرو  توی اروپا و آمریکا 20 روز حساب کرده که نمیدونم رو چه حسابیه  . حالا مثلا اگهکلمه   statutoryholidays  رو توی گوگل سرچ کنین و مثلا برین کانادا رو ببینین معلوممیشه که روزهای تعطیل حتی در استانهای مختلف کانادا متفاوته ولی حدود 10 - 11 روزهاین لینک رو ببینین . بعدش هم خارج میتونه بنگلادش هم باشه ، میتونه سوئد همباشه این خارج که میگن کجاست ؟

چند وقت پیش هم یک hoax  میگشت به اسم عروسکهای زنده. اون دیگه لج منو در آورد . البته اولش یک کم باور کردم ولی بعد که فهمیدم واقعا دروغه با خودم گفتم چرا آدم هر چیزی رو نمیدونه درسته یا غلط برای این و اون فورارد کنه . مثل دروغگویی نیست ؟

3-      عزت زیاد

 

/ 1 نظر / 4 بازدید
باد صبا

چقدر تند تند محل کارتون رو عوض می کنید؟ من نتونستم بفهمم کی کجا بودید و کی از کجا راضی یا ناراضی بودبد.