صد و هفتاد و چهار - جعبه

جعبه !! این هم شد عنوان پست !!!!

اما واقعا از وقتی یادمه عاشق جعبه بودم . هر جور جعبه ای البته یک مدتی به جامدادی هم خیلی علاقه بند بودم اما خب حالا از اون افتادم . وقتی دانشجو بودم برای کادوی تولد بهترین دوستم همیشه یک جعبه خوشگل درست میکردم . آخه اون وقت از این جعبه های هدیه نبود . خدائیش هم خیلی سلیقه توش بکار میبردم . برادر دوستم بهش گفته بود این دوست تو متخصص جعبه است .

هنوز عاشق جعبه ام . شکلات و چیزیهای دیگه رو از روی جعبه شون انتخاب میکنم و میخرم . از جعبه با قاعده دایره و بیضی و غیره هم اصلا خوشم نمیاد . جعبه باید مربع یا مستطیل باشه تا جا رو هدر نده . مثلا بستنی میهن نمیخرم و چوپان میخرم چون میهن قاعده قوطیش بیضی هست و چوپان مستطیل . بعد 4 تا از قوطی های بستنی چوپان رو گذاشتم توی قفسه داروهامون و روی هر کدوم نوشتم مثلا کرم ، قرص ، وسایل پانسمان و ... مرتب و منظم .

جعبه های چایی که میخریم مقوایی هستند اما خب یک اندازه و یک شکلند . اونها رو گذاشتم توی قفسه خرت و پرتها . یکی برای قفل های چمدونها یکی برای وسایل سفری (مثل سوزن و نخ سفری ، بسته گوش پاک کن کوچیک ، خمیر دندون کوچیک ... )

شما ها فکر میکنید من از جعبه دستمال کاغذی میگذرم ؟ نه خیر دستمال کاغذی ها که تموم میشه میگذارم توی قفسه خرت و پرتها . هر چند وقت یک بار میام یک کشویی از خودم یا بچه ها یک کشوی عمومی رو مرتب کنم میبینم باید یک نظمی بهش بدم . میرم چهار پنج تا از این جعبه دستمال کاغذی ها رو میارم . گوشه هاش یکی یک برش قطری میدم و لبه هاش رو تا میکنم به طرف داخل . بعد یک چند تا منگنه به این لبه های تا شده میزنم به قول اونطرف آبی ها ... تا دا ... چند تا جعبه درست شد که میشه باهاشون کلی نظم به هر کشویی داد .

پس چی فکر کردین ، حالا ما که آیکیا نداریم باید بشینیم غصه بخوریم ؟ نه خیر اصلا تمام محدودیت ها خلاقیت میاره .عینک

پی نوشت : از دیشب شروع کردیم به دیدن سریال Desperate  Housewives  فکر نمیکردم خیلی خوشم بیاد اما اومد . دیشب سه تا اپیزودش رو دیدیم .

 

 

/ 3 نظر / 8 بازدید
باد صبا

سلام یادم باشه اگه قسمت شد یه هدیه ای از طرف خواننده های وبلاگتون برای شما بفرستیم n تا جعبه تو هم تو هم قرار بدیم که هر کدوم یه ذره از اون یکی بزرگتر باشه. یه دو ساعت فقط طول بکشه که همه شو باز کنید تا به آخری برسید [نیشخند] ضمنا در مورد سریال دیدن چرا فعل مفرد به کار می برید؟ مگه با خانواده نمی بینید؟ لاست رو که اصلا نمی شد خانوادگی ندید.

لاله

خیلی دوست داشتم این پستت رو.انگار که خودم نوشته بودم. از جعبه بستنی و استفاده بهینه از انواع جعبه گرفته تا سریال Desperate Housewives. ما سیزن پنجش رو داریم میبینیم. راستی من از جعبه کفش که اصلا نمیگذرم. دورشون رو با کاغذ کادو های مختلف میپوشونم و خرت و پرتهای آرایشی و عطرهایی که دم دست نمیذارم و زلم زیمبو هام رو میریزم توش [نیشخند]