دویست و سی و دو - اسباب کشی

سلام

1- اسباب کشی کردیم . کار وحشتناک خسته کننده ای بود و پدرمون دراومد اما اصولا خونه خوبیه و قسمتهایی رو که عوض کردیم خوب شدند و خوشحالیم . این تلفن و اینترنت هم وصل بشه دیگه عالیه که چقدر زندگی بدون اینها سخته .

2- هنوز کار تموم نشده یک تیکه قرنیز کم اومده بود باید وصل بشه . چراغها و لوسترها ، پرده ، آینه و جا هوله ای برای حموم ... همه مونده اما میشه زندگی کرد .

3- باربریمون عاللللی بود .تا حالا سرویس باربری به این خوبی نداشتیم . سرشون رو انداختند پایین و تند و تند کار کردند . خیلی تمیز و یک تیکه وسیله رو به در و دیوار نزدند . آخرش هم پولشون رو که گرفتند تقریبا 20 - 30 در صد اضاف تر به عنوان انعام دادیم و تشکر کردند و رفتند . اگر کسی خواست بگه من تلفنشون رو میدیم . اصولا مال شرق تهران هستند اما به نظر من یک مقدار اضافه تر آدم پول بده اما راضی باشه می ارزه برای هر قسمت تهران صداشون بکنی .

4- خدا رو شکر

/ 6 نظر / 59 بازدید
حس نهان

اینقدر دیر آپ میکنی، که ازت بی خبر بودم امیدوارم خونه جدید خوش یمن باشه براتون

باد صبا

سلام خدا رو شکر خیلی خوشحال شدم که این کار سخت انجام شد. مبارکه. امیدوارم توی این خونه جدید با دل خوش از زندگی لذت ببرید. خدا رو شکر [گل]

ساناز

"سلام این لینک پرسشنامه آنلاینی در مورد امنیت فرهنگی است. ممنون می شم اگه آن را تکمیل و ارسال کنید. http://fws.ut.ac.ir/rtl/winquestion.aspx?path=http://bakhshaei.com/mo3/default2.html "

Ali

خسته نباشید!