276 - زلزله ...

خبر زلزله خیلی وحشتناک بود . شاید یک چیز از اون بدتر بود و اون مصاحبه با دکتر عکاشه بود که گفت این زلزله باید نهایتا 10 تا زخمی میداد .

مهندسهای این کشور در خواب هستند . خیلی ببخشید چون خودم یکی از اونها هستم به خودم اجازه میدم این حرف رو بزنم . ما چکار داریم میکنیم ؟

چیزهایی که یک کم تسکینم داد این بود که قسمت خیریه شرکتمون درجا ای میل زد و شماره حساب داد و تاکید کرد که وجوهی که جمع میشه رو سه نفر از فعالین این خیریه خودشون به طور مستقیم میرند در محل و بعد از بازدید و مشخص شدن نیازها در همون موارد مصرف میکنند .

ما هم کمی خوشحال شدیم که چه شرکتی داریم عین گله دیدیم دو تا از همکارها اومدند عین عقاب بالای سرمون و میگن پول بدین . هر چی گفتیم میریزیم به حساب گفتند نه اینطوری هم باید بدین . بعدش هم روی مبلغش چونه میزدند که بیشتر بدین . همه کلی بهشون چسبید که اینا دارن به زور ازشون پول میگیرند . آخه اینو بگم که اون شماره حسابه مال شرکت مرکزیه که چندین شرکت رو تحت پوشش داره . ما یکی ا ز زیر مجموعه ها هستیم و این همکارها هم نهایتا پول رو میریزن به همون حساب اول اما فکر کردند که اگر برن بالای سر بچه ها شاید حتی توی رودربایستی بیشتر پول جمع کنند .

به هر حال تنها تسکین در این جا همدردی بقیه هموطنها هست و البته نه پخش برنامه طنز از تلویزیون ملی .

/ 1 نظر / 18 بازدید
jobs

دعوت به همکاری در شرکت پیشگامان پخش صدیق استخدام يك شركت توليد مواد غذايي دعوت به همكاري يك شركت توليدي محصولات منجمد دعوت به همكاري تعدادي كارشناس در يك شركت دعوت به همكاري يك شركت توليدي مواد شوينده در قم دعوت به همكاري يك شركت توليدي در حومه تهران دعوت به همكاري يك شركت توليدي دعوت به همكاري در يك شركت IT دعوت به همكاري از يك مهندس مكانيك و ليسانس دعوت به همكاري در شركت داده ورزي فراديس البرز پذيرش دانشجو در دانشگاه علوم انتظامي استخدام ليسانس حسابداري در موسسه آریا نیک حساب استخدام شركت سرمايه گذاري توسعه صنايع و معادن كوثر او را استخدام نكنيد! چگونه یک CV یا رزومه کاری بنویسیم تاریخ دریافت کارت آزمون استخدام شهرداری اصفهان(رشته مهندسی نرم افزار) دعوت به همکاری گروه مدیران بهاور اسپادانا واقع در اصفهان استخدام شرکت پژوهش و توسعه ناجی استخدام در بیمه پارسیان درباره ی آزمون وزارت خارجه سال ۹۱ http://www.jobs.xzn.ir