264 - باشگاه انقلاب

باشگاه انقلاب یا مجموعه ورزشی انقلاب رو تقریبا همه میشناسند . چند سال تابستون بچه های من به کلاسهای تابستونیش میرفتند . حسنهای زیادی داشت . صبح سرویس میومد دنبالشون میبردشون و تا ظهر دوتا ورزش داشتند نهار ظهر هم توی رستوران اونجا میدادند و بعد از ظهر یک ورزش سبک یا یک کار هنری داشتند و ساعت 3 با سرویس برشون میگردوندن . خب برای یک خانواده کارمند ایده آل بود . از 6 روز هفته سه روز کامل سر بچه ها رو گرم میکرد . از پولش نپرسین که زیاد بود اما چاره ای نبود .

دوسال یعنی تابستون سالهای 88 و 89 رو رفتند و خوب بود نسبتا راضی بودیم . سال 90 هم ثبت نامشون کردیم . اول گفتند روز اول رو خودتو بیارین بعد از اون با ما . سرویس روز اول با تاخیر زیاد آوردشون و از نگرانی مردیم . روز دوم هم گفتند خودتون بیارین و برگشتنه باز با تاخیر زیاد این قضیه کشششششش پیدا کرد تا تقریبا دو هفته ( کلا برنامه دوماه بود و یک چهارمش گذشت ) بچه ها کلاس رو میرفتند و مثلا کلاس اسکیت شروع شد و گفتند اسکیت میخواهیم گفتم میدونی چی باید بخری ؟ گفت آره رفتیم منیریه و خودش انقدر اسکیت ها رو بالا و پایین کرد تا یکی رو انتخاب کردو خرید . دو سه جلسه رفت اومد گفت مامان معلمم میگه اسکیتم خوب نیست باید یکی دیگه بخرم ! گفتم بیخود کرده چرا روز اول نگفت ؟ گفت الا و بلا باید یک اسکیت دیگه بخریم و خلاصه به تنگمون آورد گفتیم خیلی خوب حالا چه مارکی باید بگیریم ؟ گفت مغازه معلمم توی اسکان هست از اونجا باید بگیریم !!!!!!! هیچی قضیه معلوم شد و چاره ای هم نداشتیم و رفتیم گرفتیم . مثلا پول نهار رو داده بودیم اما هر روز میومدند خونه و میگفتند نهارش انقدر گند بود که ما گرسنه موندیم یا از بچه ها پول گرفتیم رفتیم بوفه !!! چند بار تلفن زدیم که ما بالاترین هزینه رو برای یک کلاس تابستونی دادیم این چه وضعشه و کارمند اونجا گفت که مدیریت عوض شده و همه کارها رو داده به پیمانکار های بی صلاحیت که احتمالا یا قیمتشون پایینتر بوده یا فامیلش بودند و کار بلد نبودند و یا هر دوتاش . ما هم شکایت و شکایت کشی به سازمان تربیت بدنی اما پول از جیبمون رفته بود و تنها کاری که تونستیم بکنیم که به همه بگیم که این باشگاه یا همون مجموعه ورزشی انقلاب به گند کشیده شده تا هر کس که شنید پشت دستش رو داغ کنه و نره .

/ 3 نظر / 12 بازدید
علی

سلام وقت بخیر .تبریک میگم وبلاگ خوبی دارید.ممنون میشم سری هم به وبلاگ من بزنید و نظرتون رو بگید . خوشحال تر میشم سری هم به سایت شهر ما بزنید و اگر دوست داشتید اونو لینک کنید و به ما کمک کنید تا به دیگران هم معرفی کنیم. varaminnameh.com

شادمانه

خیلی بده که هیچکی پاسخگو نیس و نهاد بالاتری هم انگار وجود نداره ،‌خیلی بده، خیلی

پارسا

من دارم اینترنت رو به دنیال نظر استفاده کنندگان مجموعه انقلاب جستجو می کنم و بعد از سه ساعت این اولین انتقاد از این مجموعه بود. دست شما درد نکنه که واقعیت رو گفتید. همه فقط به دنبال کلاس گذاشتن و تعریف بیهوده هستند. متشکرم.