صد و هفتاد و دو - با شماره دار

١- رئیس برگشت و منو انداخت توی هول و ولا . راندمان کارم اومده پائین و دست و پام رو گم کردم . نمیشد یک کم بیشتر بمونه و ما رو راحت بگذاره !!!

2- فردا ظهر مهمونی دعوت دارم . از مهمونی هایی که معمولا نمیرم : زنونه !!! راستش اصلا خوشم نمیاد از این تیپ مهمونی ها  اما این یکی رو میرم نباید بد باشه . راستش رو بخواهین خودم هم به زنونگیش دامن زدم و از دعوت یکی که تاروت میبینه (تاروت چه همون فال ورقه ؟ من تا حالا ندیدم ) استقبال کردم . خیلی دلم یک فالی چیزی میخواست . چیه تا حالا آدم سطحی ندیدین ؟ خب بابا برای تفریح که خوبه .

3- دلم میخواد 7-8 کیلو وزن کم کنم . برم لک های صورتم رو هم با لیزر ببرم . مدتیه که با انواع کرمها به دستور دکتر پوست سعی کردم پوستم رو یک کم صاف و بدون لک کنم اما نشده آخرین راه حل دکتره لیزر بوده که هنوز دنبالش نرفتم .

4- دوتا نهار باید بدم . یکی به همکارهای جدید بابت حقوق اولم که گفتم شما جا و زمانش رو مشخص کنین بقیه اش با من . یکی هم به یک گروه از نیمه همکارهای قدیمم که احساس میکنم یک نهار بهشون بدهکارم و دلم هم میخواد به یک بهانه ای ببینمشون . فکر کنم خیلی پیاده بشم اما ارزشش رو داره .

5- از پست جعبه ام به دو دلیل خیلی خوشم اومد . یکی اینکه نسبتا خوب احساسم رو توضیح دادم و دوم اینکه لاله جون نوشت که اون هم این حس رو داره . وقتی یک نفر که قبولش داری میگه کاری رو میکنه که خودت میکنی احساس خوبی به آدم دست میده .

۶-قربون همگی

/ 3 نظر / 3 بازدید
لاله

فدات بشم که باز منو شرمنده محبتات کردی، ما شما رو بیشتر تر قبول داریم[گل] مهمونی خوش بگذره :) برو حتما، بعد بیا تعریف کن برامون که چطوری بود. باید جالب باشه

تاکاشی

والده ی ما هم همیشه از مهمونی های زنونه فراری هست . . . !

باد صبا

سلام با اجازه تون با شما مخالفت می کنم. نخیر برای تفریح هم خیلی بده. مگه هر چیزی که جدید و جذاب باشه میشه به عنوان تفریح بهش پرداخت؟ سرنوشت آدما دست خودشونه. چیزی هم کعه ظاهرش تفریح باشه ولی فکر آدمو درگیر کنه ضررش بیشتر از نفعشه بفیه قسمتای نوشته تون جالب بود. موفق باشید.