351 - تمرکز

چند تا کار رو دارم با هم انجام میدم . یکی خوندن کتاب هایی هست که یا روانشناسی هستند و یا تاریخی و خوب پیش میره . یک کار دیگه ام یه ختم قران با معنی اش هست که اونهم خوب پیش میره . یک کار دیگه خوندن زبانه که اصلا پیش نمیره و فکر میکنم باید یا کلاس برم و یا با کتاب خودآموز درست و حسابی کار کنم تا درست پیش بره . یک کار دیگه ام یاد گرفتن یه نرم افزاره که کتاب آموزشش رو هم خریدم اما هی به خنس میخورم و گیج میشم و اونهم خوب پیش نمیره . در کل به این نتیجه رسیدم که نرم افزار رو یک دوره مختصر کنم و بعد ببینم دور و بر خونه مون کلاسی ازش هست یا نه که برم . جالبه که دوستم که آمریکا زندگی میکنه به من گفت کلاس لازم نیست بری و آموزشش توی یوتیوب هست اما وقت من الان بیشتر سر کار آزاده و یوتیوب هم که فیل بزرگ روش نشسته !!!

خوبی اینکه چند تا کارو با هم انجام میدم برای منی که تمرکزم خیلی ضعیفه اینه که تا میاد حوصله ام از یک کار سر بره و تمرکزم رو از دست بدم میرم سراغ یک کار دیگه و وقتم تلف نمیشه . واقعیتش اینه که فقط برای خوندن کتاب غیر درسی تمرکز دارم و میتونم ساعتها پاش بشینم بقیه اش رو نهایتا فکر میکنم حدود 40 تا 50 دقیقه میتونم روشون تمرکز کنم .

از اونطرف تنوع زیاد کار هم یه جور به هم ریختگی ذهنی میده که باید باهاش مبارزه کنم و به ذهنم نظم بدم .

وضع کار شرکت یه تکون مورچه ای خورده و یه کار خیلی کوچیک اومده که مسولیت من هم توش خیلی کمه و فعلا مشغول بررسی قرارداد و مشخصات فنی و غیره هستیم تا بعدش کار طراحی شروع بشه .

احساسم اینه که وضعیت اقتصادی کشور در امسال بهتر از پارسال خواهد بود شاید برای اینکه دیگه بدتر از پارسال نمیشه ، یعنی نه اینکه نشه اما اگه بشه خیلی فاجعه است .

/ 0 نظر / 24 بازدید