354 -

1- کتاب ایران بین دو انقلاب رو شروع کردم و دارم جون میکنم تا بخونمش . کتاب فقط اجتماعی تاریخی هست و کشش نداره . خیلی دلم میخواد بگذارمش کنار اما نمیخوام هم زود تسلیم بشم .

2- راستی کتاب دیگه ای که توی خونه در حال خوندنش هستم قران با معنی فارسیش هست که الان جزء هشتم هستم و بد پیش نمیره .

3- آموزش نرم افزارم به دلیل مسخره ای متوقف شد . حدس نمیزنید چرا چونکه واقعا مسخره است . کامپیوترم نرم افزار رو نمیکشه و هر چند ثانیه یا هر چند دقیقه هنگ میکنه و ازش خارج میشه . فیلم آموزشی رو میبینم و یاد میگیرم اما وقتی میرم تمرین کنم نمیشه و خارج میشه و امکان تمرین رو ازم گرفته .

4- به امتحانهای بچه ها نزدیک میشیم و فعلا نفس نمیتونیم بکشیم چون مثلا در حال درس خوندن هستن . جون خودم برای آی پد رمز گذاشتم که الکی سرش نرن . دیشب دخترم رفت تو اتاقش خوابید و نیم ساعت بعد یکهو یادم افتاد که قرص قبل از خوابش رو بهش ندادم . با عجله رفتم تو اتاقش دیدم یک چیزی با صدای بلند گفت تق . توجهم جلب شد دیدم با عینک خوابیده !!!! یه نوری هم از بین تخت و دیوار میاد نگاه کردم دیدم آی پده و روشنه . کلی عصبانی شدم و عینکش رو برداشتم و آی پد رو هم برداشتم و بردم قایم کردم . جالبه که روزی نیم ساعت پیانو نمیزنه میگه وقت ندارم اما آی پد به راهه .

5- فعلا همین . سایه تان مستدام

/ 3 نظر / 19 بازدید
عسل

سلام مارال جان امیدوارم دیگه دچار حال گیری نشی و تو امتحان بعدیت موفق باشی میشه ازتون خواهش کنم به سایت ما هم بیایی اینم ادرسشه http://berangeto.com/ سایت خلوتو خودمونی هستش با یه محیط ساده و دوست داشتنی بچه هاش خیلی باحالو بامزه هستن اگر عضو بشی خوشحال میشیم

باد صبا

سلام روزتون بخیر متاسفانه چند وقتیه که خیلی کم به وبتون سر زدم. تا چند وقت ژیش که با اینترنت موبایلم چند تا از نوشته ها تونو خوندم ولی متاسفانه امکان یادداشت نوشتن نداشت تا الان که کمی وقت خالی پیش اومده و کمی اینترنت این نوشته تون بامزه بود. صبای ما هم همینطور. واقعا این وسایل جدید هم مایه دردسرن و هم اختلاف نسل ها رو وقتی که مقایسه ژیش میاد خیلی جالب نشون میده. امیدوارم امتحانای این دو تا دسته گلتون خوب بشه. در مورد اون نوشته حالگیری حالم گرفته شد ولی از نوشته تون بر می ومد که خیلی خوب باهشا کنار اومدین. مسافرتها و کتاب خونی هاتون هم جالب بودند و راستش کمی غبطه خوردم.و مخصوصا به خاطر قرآن با معنی. این کتاب آبراهامیان هم خیلی کتاب معتبر و قوی ایه البته خوب خیلی جذاب نیست. ولی از همه جالبتر برای من بین نوشته های شما اون نوشته مربوط به افسردگی بود. واقعا جسارت و شجاعت شما توی اون نوشته فکر من رو تا مدتها مشغول کرده بود. متاسفانه چند نفر از اطرافیان نزدیک من هم دچار این مشکل هستند و من تقریبا خوب این مشکل رو می فهمم. ولی شجاعتی که شما در نوشته تون به کار برده بودین برام جالب بود.

باد صبا

به نظر میاد با این نگاهتون نه تنها این مشکلات حل میشه بلکه مشکلات بزرگتر هم از سر راه برداشته میشه. البته می دونم که تعریف کردن از دیگران لطفی در حقشون نیست ولی باور کنید خیلی شهامت توی نوشته تون بود. یه موضوع دیگه اینکه امیدوارم کاراتون خوب پیش بره. در مورد یه موضوعی که برای رفع اثر بد یک خاطره بد چه باید کرد آیا مشکل حل شده؟ امیدوارم حل شده باشه ولی اگه نه فکر می کنم قابل حله. موضوع دیگه هم رو بعدا میگم. مربوط به هجرته. امیدوارم سر بلند و شاد و موفق و پیروز باشید [گل]